skip to Main Content
Реєстрація на ЄВІ онлайн

Реєстрація на ЄВІ онлайн

УВАГА! Реєстрація на ЄВІ онлайн з 17 по 25 серпня 2020 року!

Спеціальна сесія ЄВІ відбудеться 19 вересня 2020 року

 Електронна адреса Приймальної комісії: artip.pk@gmail.com

Консультації за телефоном:  099-4470728 (Viber, WhatsApp, Telegram),

Для вступників у магістратуру, які не змогли з тих чи інших причин скласти чи бажають перескласти єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови, наказом Міністерства освіти і науки України № 935 від 21.07.2020 «Про проведення у 2020 році спеціально організованої сесії єдиного вступного іспиту», зі змінами, внесеними наказом Міністерства освіти і науки України № 1010 від 06.08.2020 року, визначено терміни проведення спеціально організованої сесії єдиного вступного іспиту.

Спеціально організована сесія ЄВІ, що проводиться за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб для вступників, які:

  • зареєструвалися для участі в єдиному вступному іспиті, але бажають повторно скласти ЄВІ;
  • не зареєструвалися для участі в основній сесії ЄВІ,

відбудеться 19 вересня 2020 року.

Важливо: результати третьої сесії ЄВІ можна буде використати для вступу лише на контракт.

Реєстрація на третю сесію триватиме з 17 до 25 серпня, її здійснюватиме приймальна комісія одного з закладів вищої освіти, у якому вступник бажає брати участь у конкурсному відборі.

Вартість спеціально організованої сесії  – 510 грн.

Якщо до 1 вересня не буде сплачено суму в повному обсязі, то реєстрацію буде скасовано, а отриманий екзаменаційний листок вважатиметься недійсним. Якщо сплачена сума перевищує вартість послуги із проведення вступних випробувань, радимо надіслати заяву про повернення коштів на електронну адресу org@testportal.gov.ua.

Порядок здійснення розрахунків та умови надання платних послуг ЄВІ визначені наказом Українського центру оцінювання якості освіти № 113 від 02 липня 2020 року (з наказом можна ознайомитись за посиланням: https://testportal.gov.ua/wp-content/uploads/2020/07/Spetsialno-organizovana-sesiya-YEVI-113-vid-02.07.2020.pdf

Вступник вважатиметься зареєстрованим після отримання екзаменаційного листа та сплати коштів на рахунок Українського центру для оплати послуг із проведення Українським центром та його регіональними підрозділами вступних випробувань. Кошти зараховуються на рахунок Українського центру оцінювання якості освіти упродовж трьох робочих днів.

Офіційне оголошення результатів третьої сесії ЄВІ здійснюється шляхом їх розміщення на інформаційних сторінках вступників «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» не пізніше 10 календарних днів із дня проведення іспиту.

Пункти проведення ЄВІ створять у 9 містах: Вінниці, Дніпрі, Івано-Франківську, Києві, Львові, Слов’янську, Одесі, Херсоні, Харкові.

Реєстрація на третю сесію ЄВІ відбуватиметься за таким самим алгоритмом, що і на основну сесію.

Важливо, що перед цим вступникам обов’язково необхідно уточнити, чи передбачені Правилами прийому обраного ЗВО додаткові строки прийому заяв, конкурсного відбору та зарахування в магістратуру.

АЛГОРИТМ ДІЙ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ НА СПЕЦІАЛЬНУ СЕСІЮ ЄВІ:

  1. Вступник, який бажає зареєструватись для складання ЄВІ, у терміни, відведені для реєстрації (з 17 серпня до 25 серпня 2020 року) має надіслати на офіційну електронну адресу Приймальної комісії Академії artip.pk@gmail.com скановані копії (фотокопії) наступних документів:
  • заповненої заяви-анкети з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка (зразок додається);
  • документа, що посвідчує особу;
  • облікової картки платника податків;
  • документа про здобутий ступінь вищої освіти (для осіб, які закінчили навчання в минулих роках);
  • фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника.

 

У разі необхідності створення особливих умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання, необхідно також надіслати скановану копію медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о.

Особи, які завершують навчання в поточному році у вищих військових навчальних закладах (закладах вищої освіти із специфічними умовами навчання), крім того, обов’язково мають надіслати скановану копію довідки, виданої за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу.

У темі листа вступник обов’язково зазначає прізвище, ім’я, по батькові.

У тексті листа вступник обов’язково зазначає прізвище, ім’я, по батькові (повністю) та номер облікової картки платника податків (за наявності).

Після отримання усіх необхідних документів, відповідальний працівник Приймальної комісії оформляє екзаменаційний листок, скановану копію якого надсилає на електронну адресу вступника, вказану в Анкеті.

Вступник має перевірити інформацію, зазначену на сканкопії екзаменаційного листка, та в разі виявлення помилок звернутися до приймальної комісії для виправлення.

Оформлений екзаменаційний листок зберігається в приймальній комісії. Отримати його вступник може двома шляхами:

отримати особисто (факт видачі фіксується в журналі видачі екзаменаційних листків),

або екзаменаційний листок може бути надісланий вступнику засобами поштового зв’язку (Укрпоштою чи Новою поштою), у разі якщо вступником зазначено про таку необхідність в Анкеті (оплата за доставку здійснюється за рахунок отримувача).

Додатково:

Електронна адреса Приймальної комісії: artip.pk@gmail.com

Консультації за телефоном:  099-4470728 (Viber, WhatsApp, Telegram)

ЗРАЗОК ЗАЯВИ

Адреса: 43023, Волинська обл., м. Луцьк, вул. Карбишева, 2
Телефони: (0332)28-04-28, (0332)28-01-97
Мобільні: 099-447-07-28, 067-925-82-35
Email: academrtp@gmail.com

Оплата
Оплата
Повна назва: ПРИВАТНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «АКАДЕМІЯ РЕКРЕАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ І ПРАВА»
Скорочена назва: ПВНЗ АРТіП
Юридична адреса: 43023, Волинська обл.,м.Луцьк ,вул.Карбишева ,2
Фактична адреса: 43023, Волинська обл.,м.Луцьк ,вул.Карбишева ,2
РЕКВІЗИТИ:
ЄДРПОУ: 39246025
Р/Р –UA213034400000026001055501524 , ПАТ КБ ПриватБанк
МФО - 303440
Зворотній зв'язок
Зворотній зв'язок
Back To Top