skip to Main Content
+38(099) 447-07-28 (приймальна комісія) +38(050) 840-02-65, +38(066) 385-07-20 academrtp@gmail.com

Кафедра права та економіко-фінансової безпеки

Історія кафедри права та економіко-фінансової безпеки розпочалась у 2014 під назвою «Право та безпека підприємництва». У 2015 році кафедра «Право та безпека підприємництва» була реорганізована у дві кафедри: «Право» та «Фінанси і кредит», в результаті об’єднання яких у 2022 році створено кафедру «Право та економіко-фінансова безпека».

Кафедра є випусковою для освітньо-професійних програм «Право» та «Фінансово-економічна безпека».

Діяльність кафедри в рамках освітньо-професійних програм «Право» та «Фінансово-економічна безпека» спрямована на підготовку висококваліфікованих фахівців з інноваційним мисленням за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти спеціальності 081 Право та спеціальності 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок, надання здобувачам вищої освіти можливості опанувати фундаментальні і спеціальні знання, підготувати їх до професійної діяльності та сприяти їх професійному, інтелектуальному і творчому розвитку.

Колектив кафедри: 11 штатних викладачів, з них: 1 доктор юридичних наук, 6 кандидатів наук, 1 професор, 3 доцента, а також 4 сумісників: 1 доктор юрид. наук, 1 заслужений суддя України, 2 кандидати економ. наук та ще 2 працюють за суміщенням посад.

Діяльність науково-педагогічних працівників кафедри спрямована на:

  • створення безпечного і позитивного робочого середовища та надання якісних освітніх послуг з метою підготовки кваліфікованих конкурентоспроможних на ринку праці фахівців спеціальностей 081 Право та 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок;
  • розвиток ефективних колективних взаємовідносин, співпраця і обмін досвідом між членами кафедри, які перебувають на різних стадіях кар’єри викладача; розвиток здорових взаємовідносин між здобувачами вищої освіти, громадою, закладами освіти і викладачами інших вузів;
  • розширення сфери наукових досліджень та публікація їх результатів у журналах, які входять до наукометричних баз Web of Science, Scopus, Copernicus, в українських наукових фахових виданнях категорії «Б», міжнародних наукових журналах;
  • участь в міжнародних і українських наукових конгресах, конференціях, семінарах і круглих столах;
  • участь в конкурсах на виконання спільних науково-дослідних проектів із зарубіжними партнерами;
  • здобуття наукових ступенів кандидата наук/доктора філософії (PhD)/доктора наук зі спеціальності і вчених звань доцента/професора;
  • розширення співпраці з українськими і зарубіжними установами, закладами вищої освіти, громадськими організаціями, професійними співтовариствами;
  • проведення наукових заходів в Академії (організація науково-практичних конференцій, семінарів, круглих столів);
  • керівництво науково-дослідною роботою студентів, курсовими роботами, підготовка студентів до участі в олімпіадах та конкурсах;
  • забезпечення впровадження у навчальний процес інноваційних освітніх технологій, що забезпечують виявлення і розвиток творчого потенціалу здобувачів освіти; розробка навчально-методичного забезпечення освітніх компонентів та наповнення змісту навчальних дисциплін на дистанційній платформі систематизованого управління навчанням Moodle Академії;
  • професійний розвиток: стажування викладачів в українських і зарубіжних закладах вищої освіти, учать у тренінгах, вебінарах з підвищення кваліфікації;
  • планування, контроль і підвищення якості викладання;
  • проведення систематичної оцінки якості викладання та оцінки досягнень у навчанні здобувачів вищої освіти;
  • сприяння в організації позанавчальної діяльності здобувачів вищої освіти (спортивно-масові, волонтерські, патріотичні та інші заходи);

забезпечення профорієнтаційної роботи з абітурієнтами (організація Днів відкритих дверей в Академії, робота з освітніми закладами тощо) та ін.

З метою підвищення якості надання освітніх послуг та забезпечення ефективного виконання поставлених перед кафедрою завдань, науково-педагогічні працівники беруть активну участь у міжнародних та всеукраїнських наукових заходах: науково-теоретичних і науково-практичних конференціях, семінарах, вебінарах, проходять науково-педагогічне стажування тощо.

Так, викладачі кафедри у складі проректора з міжнародної співпраці та розвитку, доктора юридичних наук, професора Панкевича І.М., доктора юридичних наук, професора Стасюка О.Л. та кандидата історичних наук, доцента Сухацького Р.П. взяли участь у 5-му з’їзді Мережі Регіонів Трьох морів, який відбувся у Люблінському воєводстві (Республіка Польща) та об’єднав представників різних регіонів країн-учасниць для обговорення актуальних питань міжнародного співробітництва.

Вітовщик Т.С., Корзик С.Є пройшли міжнародне стажування за темою «Fundraising and organization of project activities in educational establishments: European experience», Діденко Є. — за темою «Формування освітнього контенту на платформі MOODL».

Клубань М.В. взяла участь у міжнародному вебінарі на тему: «Інноваційні цифрові інструменти для дистанційного навчання: при підготовці здобувачів освіти в країнах європейського союзу та Україні», стажуванні на тему: «European standards of public administration: projection to the municipal level» Collegium Humanum (м. Варшава, Польща).

Хлистік М.А. підвищила професійну кваліфікацію, ставши учасницею тренінгів «Розвиток академічної доброчесності та відповідальності», у межах проєкту «Forstering Academic Integrity and Responsibility: EU Policy» (101085834-FAIR–ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH for 2022-2025) та «Європейський Союз та Україна: компетентний педагог», у рамках реалізації проєкту «Волинський центр європейських студій: зеленне та безпечне суспільство» (№ 101085647- VCES – ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH) Програми Європейського Союзу ERASMUS+.

Старушкевич А.В. взяв участь у науково-педагогічному стажуванні «Формування конкурентноспроможного фахівця як головна мета новітньої юридичної освіти (м. Влоцлавек, Республіка Польща).

Сухацький Р.П. у 2025 році отримав свідоцтво на заняття адвокатською діяльністю.

Панкевич І.М. стажувався, був гостьовим професором в Делаверському, Орегонському (США), Віденському, Зальцбурзькому (Австрія), Пізанському (Італія) університетах, Центрально-Європейському університеті в Будапешті (Угорщина), Університеті Гоце Делчева (Північна Македонія), у Варшавському, Вроцлавському, Ягеллонському університетах, Університеті Яна Длугоша в Ченстохові, Університеті Івана Павла ІІ в Любліні (Польща), Університеті Палацького в Оломоуці (Чехія), Вюрцбурзькому університеті імені Юліуса Максиміліана, Регенсбургському університеті, Українському Вільному Університеті в Мюнхені, Інституті міжнародного та порівняльного права імені Макса Планка у Гейдельберзі (Німеччина), Університеті Йосипа Юрая Строссмайера в Осієку (Хорватія), Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Академія сприяє професійному зростанню науково-педагогічних працівників кафедри, зокрема, Стасюк О.Л. у 2020 році успішно захистив докторську дисертацію, а у 2024 році – вчене звання професора. Також за період діяльності у складі кафедри доцентами стали Клубань М.В. та подана до МОН справа Діденка Є.В.

Викладачі кафедри публікуються у різного роду міжнародних та всеукраїнських наукових виданнях, зокрема, у виданнях, які входять до наукометричних баз Web of Science  та Scopus (Вітовщик Т.С., Гусєв Ю.М., Панкевич І.М., Скрипюк Ю.М., Старушкевич А.В., Стасюк О.Л.), є авторами/співавторами навчальних посібників, одноосібних та міжнародних колективних монографій (Клубань. М.В., Панкевич І.М., Старушкевич І.М., Стасюк О.Л).

З метою реалізації практикоорієнтованого підходу до навчання, кафедрою налагоджену тісну співпрацю з організаціями та підприємствами області, серед яких СГ «Оберіг», СГ «Оранта», ПП «Жук О», «Бюро економічної безпеки у Волинській області», з адвокатами, суддями, нотаріусами Волині та України, тощо. Практики та роботодавці залучаються до науково-практичних заходів за участю здобувачів освіти. Зокрема 05.10.2024 р. здобувачі освіти відвідали Центр обслуговування платників податків Луцької державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Волинській області, а 15.10.2024 р. в стінах Академії було проведено бінарне лекційне заняття за участю підприємців області на тему «Загрози фінансово-економічної безпеки вітчизняних підприємств в умовах воєнного стану». В грудні 2024 року спеціалісти Головного управління пенсійного фонду в Волинській області на відкритому занятті у формі вільної дискусії (в рамках вивчення навчальною дисципліною «Страхування») ознайомилися з сучасними новаціями соціального страхування в Україні. 11.05.2023р. відбулася гостьова лекція-зустріч на тему: «Адвокатура та її місце в системі правоохоронних та правозахисних органів України» за участю запрошеного лектора — практикуючого адвоката, юриста проекту Міжнародної ГО «Данська рада у справах біженців» та Волинського інституту у справах біженців Дмитра Смоленського. 17.05.2024р. студенти Академії побували у Луцькому міськрайонному суді Волинської області, де мали змогу поспілкуватись із суддею–спікером Людмилою Присяжнюк та дізнатись про організацію діяльності суддів, структурою апарату суду та особливостями здійснення правосуддя.

З метою вдосконалення професійних навичок із дисципліни “Криміналістика”, наші студенти мають можливість попрацювати з валізою експерта-криміналіста.
Під час практичних занять майбутні юристи ознайомлюються з інструментами та засобами, які використовуються під час огляду місця події, збору та фіксації доказів. Такий досвід є надзвичайно важливим для формування практичних умінь і розуміння особливостей роботи на реальних криміналістичних об’єктах.

Вже традиційним стало проведення напередодні професійного свята – Дня юриста круглих столів за участю представників різних сфер юридичної діяльності, щоб обговорити нагальні проблеми забезпечення конституційних гарантій прав і свобод людини, визначення можливих і пріоритетних заходів, спрямованих на покращення практичної їх реалізації у сучасних умовах. Так, 5 жовтня 2023 року у засіданні круглого столу на тему: «Захист прав і свобод людини: правові засади та проблеми реалізації» взяли участь: адвокат, голова ради адвокатів Волинської області Руденко Г.А., суддя-спікер Луцького міськрайонного суду Волинської області Подзіров А.О., адвокат, регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Волинській області Єлов В.А., заступник начальника управління поліції–начальник слідчого відділу Луцького РУП ГУНП Найдич А.О., адвокат, к.ю.н., доцент, заступник декана з виховної роботи юридичного факультету Волинського національного університету імені Лесі Українки Кондратішина В.В., к.ю.н., доцент кафедри права Луцького національного технічного університету Зицик С.Г., адвокат, прокурор у відставці Манзій П.П., співзасновник ГО «Ветерани судових органів Волинської області», суддя у відставці, старший викладач кафедри права та економіко-фінансової безпеки Академії Завидовська-Марчук О.Г. До участі у круглому столі на тему: «Захист прав і свобод людини в умовах воєнного стану: правові засади та проблеми реалізації», який відбувся 17 жовтня 2024 року, долучилися: суддя-спікер Луцького міськрайонного суду Волинської області Подзіров А.О., начальник Луцького відділу надання БПД Північно-Західного управління надання БПД Західного міжрегіонального центру з надання БПД Кудрицька О.Я., радниця голови Волинської ОДА з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків, протидії гендерно зумовленому насиллю та торгівлі людьми Рябушенко Н.П., завідувач юридичного сектору територіального управління БЕБ у Волинській області Кавалерова Н.В., к.ю.н., доцент кафедри права Луцького національного технічного університету Зицик С.Г., адвокат, прокурор у відставці Манзій П.П., співзасновник ГО «Ветерани судових органів Волинської області», суддя у відставці апеляційного суду Волинської області Фідря О.М., співзасновник ГО «Ветерани судових органів Волинської області», суддя у відставці, старший викладач кафедри права та економіко-фінансової безпеки Академії Завидовська-Марчук О.Г.

Кафедра права та економіко фінансової безпеки сприяє налагодженню контактів з навчальними науково-дослідними установами та підприємствами освітньої сфери та сфер економіко-правової діяльності роботи Волинської області, України та Польщі. Так, у травні 2023 року кафедрою права та економіко-фінансової безпеки був організований науково-практичний семінар «Україна-2023: виклики сьогодення та європейська інтеграція», у роботі якого взяли участь та виступили з доповідями доктор права, професор Тадеуш Бранецкі, доктор гоноріс кауза (почесний професор) Академії рекреаційних технологій і права, завідувач кафедрою конституційного права та порівняльного правознавства Вищої гуманітарно-природничої школи в Сандомирі  (Польща) та доктор права Адам Каспшик, декан факультету адміністрації та суспільних наук, завідувач кафедрою адміністрації та охорони довкілля Вищої гуманітарно-природничої школи в Сандомирі (Польща).

Викладачі кафедри та здобувачі, які навчаються за освітньо-професійними програмами «Право» та «Фінансово-економічна безпека» беруть активну участь у науковому житті Академії, зокрема студенти виступають з доповідями на щорічних науково-практичних конференціях, які проходять у стінах Академії: Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю “Vivat Academia. Дні науки Академії рекреаційних технологій і права – 2024», 16.05.2024р. (Мацюк С., Пришко Н.); VII науково-практичній конференції «Інноваційні технології в освіти, науці й виробництві», 18-19.05.2022р. (Мацюк С., Пришко Н., Сушицький М.) та ін. Також студенти кафедри стають учасниками різноманітних міжнародних та всеукраїнських конференцій: ІІІ Міжнародна студентська конференція «Цифровізація науки та сучасні тренди її розвитку, м. Умань, 11.11.2022р. (Навроцька І., Мацюк С.); ІІІ Міжнародна студентська наукова конференція «Діджиталізація наки як виклик сьогодення», м. Яремче, 18.11.2022р. (Червань А.); Всеукраїнська науково-практична конференція для студентів та аспірантів «Сучасний стан та перспективи розвитку правової науки України в умовах сьогодення», м. Київ, 28.10.2021р. (Мацюк С., Боярчук А.) та ін.

У своїй науковій роботі професорсько-викладацький склад кафедри та здобувачі вищої освіти керуються висвітленням актуальних виховних, моральних і суспільно-педагогічних проблем сучасного українського суспільства.

Обов’язкові та вибіркові дисципліни освітніх програм створюють модель навчання максимально наближену до вимог практичної діяльності та адаптовану до міжнародних освітніх стандартів, а також надають можливість підготовки універсальних спеціалістів-правників та фахівців у сфері фінансів, банківської справи, фондового ринку та страхування.

 

Наші випускники працюють: керівниками в різних органах державної влади; суддями, слідчими, адвокатами, нотаріусами; керівниками юридичних служб, керівниками підрозділів правового захисту та фінансово-економічної безпеки, юрисконсультами підприємств, банків, страхових компаній; обіймають посади керуючих (старших) партнерів юридичних й адвокатських компаніях; здійснюють наукову та науково-педагогічну діяльність у провідних закладах вищої освіти.

Склад Кафедри

Сухацький Роман Петрович

Ел. пошта rp_07@ukr.net

Завідувач кафедри права та економіко- фінансової безпеки, кандидат історичних наук, доцент.

Наукові інтереси:  історія держави і права, юридична психологія, підприємницьке право, правове забезпечення безпеки бізнесу.

Навальні дисципліни: Теорія держава і права, «Історія держава і права України та зарубіжних країн, Історія та культура України, Правове регулювання підприємницької діяльності; Безпека підприємства.

 

Останні наукові праці:

Фахові видання:

  1. Постать В’ячеслава Липинського як основоположника українського консерватизму. «Вісник науки та освіти (Серія «Філологія», Серія «Педагогіка», Серія «Соціологія», Серія «Культура і мистецтво», Серія «Історія та археологія»)»: журнал. 2025. No 4(34) 2025. С. 2132-2144.
  2. ПРОБЛЕМА ПРАВОВОГО НІГІЛІЗМУ ТА ЙОГО ВПЛИВ НА РОЗВИТОК СУЧАСНОГО СУСПІЛЬСТВА. Держава та регіони. Серія: Право. 2025. № 1 (87). С. 180-184.
  3. Правові засади державного регулювання сільського господарства в ЄС. Науковий вісник УжНУ. Серія: Право. Випуск 87. Ч.2. Ужгород. 2025. С. 47-51.
  4. Правові інструменти з протидії рейдерству в сфері бізнесу. Наукові праці Національного авіаційного університету. Серія: Юридичний вісник «Повітряне і космічне право», 2023. № 2 (67). С. 62-72.
  5. Особливості становлення законодавства ЄС з регулювання сільського господарства та правові засади Спільної аграрної політики. Наукові записки Інституту законодавства Верховної Ради України. Київ, 2022. № 1. С. 97-107. (Scopus)
  6. On the Problems of Amending the Terms of the Contract on the Provision of Tourism Services during the COVID-19 Pandemic. Journal of Environmental Management and Tourism, 2021. (Volume XII, Spring), 1(49): 302-306. – Scopus (співавтор)
  7. Особливості правового регулювання органічного виробництва в ЄС. Науковий збірник «Наукові записки Міжнародного гуманітарного університету», м. Одеса: Видавничий дім «Гельветика», 2020. Вип. 33. С. 30-33.

 

Матеріали конференцій:

  1. Юридична безпека бізнесу: розробка стратегії та її особливості. Актуальні питання реформування правової системи: зб. матеріалів XVІІ Міжнар. наук.-практ.конф. (Луцьк, 29 травня 2020 р.) / уклад. Л. М. Джурак. – Луцьк : Вежа-Друк, 2020. С. 112-114.
  2. ООН та екологічна безпека суспільства.. Всеукраїнська науково-практична конференція «ООН – гарант світового мировпорядкування», 28 жовтня 2020 р., Київський університет ринкових відносин, м. Київ. К.: «Хай-Тек Прес». 2021. С. 33-37.
  3. Щодо питання викладання студентам правникам історії держави і права. Актуальні проблеми юридичної науки та практики. Матеріали науково-практичної конференції (м. Полтава, 14-15 лютого 2025 р.). Одеса: Видавництво «Молодий вчений», 2025. С. 14-15.
  4. Необхідність викладання історії та культури України в закладах вищої освіти. Юридична наука та сучасність: актуальні питання. Матеріали науково-практичної конференції (м. Одеса, 11–12 квітня 2025 р.). Одеса: Видавництво «Молодий вчений», 2025. С. 6-8.
  5. Аспекти історії виникнення економічної розвідки та її правового регулювання. Всеукраїнській науково-практичній конференції «Організаційно-правові засади забезпечення сталого розвитку України». 15 квітня 2025 р. Державний університет економіки і технологій (м. Кривий Ріг). С. 528-531.

Гусєв Юрій Михайлович

Ел.пошта gusev_u@ukr.net

Старший викладач кафедри права та економіко- фінансової безпеки

Наукові інтереси: юридична деонтологія; трудове право; сімейне право; страхове право; господарське право

Навальні дисципліни: Трудове право; Юридична деонтологія; Сімейне право; Страхове право; Господарське право.

 

Останні наукові праці:

Фахові видання:

  1. Sources system of administrative law in Ukraine // AD ALTA: Journal of Interdisciplinary Research. Special Issue (12/02-XXIX). С. 113–117. (Web of Science) [Режим доступу: http://www.magnanimitas.cz/12-02-XXIX] (Scopus). 2022.
  2. MODERN PROBLEMS OF THE GENERAL THEORY OF HUMAN RIGHTS: UKRAINIAN CONTEXT // AD ALTA: Journal of Interdisciplinary Research. (13/02-XXXVII). С. 141–144. (Web of Science). URL: https://www.magnanimitas.cz/ADALTA/130237/papers/A_23.pdf. 2023.
  3. Гусєв Ю.М. Методологічні принципи криміналістичної характеристики крадіжки культурних цінностей із релігійних споруд // Аналіз та порівняльне правознавство. 2024. № 5. DOI: 10.24144/2788-6018.2024.05.121.
  4. Гусєв Ю.М. Слідова картина як елемент криміналістичної характеристики крадіжки культурних цінностей із культової споруди // International Science Journal of Jurisprudence & Philosophy. 2024. № 3. DOI: 10.46299/j.isjjp.20240305.01.

5 Гусєв Ю.М. Аналіз поняття крадіжки культурних цінностей із культової споруди з метою формування криміналістичної характеристики таких кримінальних правопорушень // Юридичний науковий журнал. 2024. № 9. DOI: https://doi.org/10.32782/2524-0374/2024-9/77.

  1. Гусєв Ю. М. ЕТИЧНА ПОВЕДІНКА ЮРИСТА В МЕХАНІЗМІ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРАВОВИХ НОРМ. Актуальні питання юридичної науки. ПРАВО І СУСПІЛЬСТВО. 2024. № 5. С. 775-780.
  2. Стасюк О.Л., Гусєв Ю.М., Скрипюк Ю.М. Міжнародно-правове регулювання нетипових форм зайнятості // Науковий вісник Ужгородського національного університету. 2025. № 87 ч.2. DOI https://doi.org/10.24144/2307-3322.2025.87.2.20

Вітовщик Тетяна Сергіївна

Ел. пошта tetyana220@gmail.com

кандидат економічних наук, доцент кафедри права та економіко- фінансової безпеки
Наукові інтереси: соціальне страхування, бізнес-планування, соціальний фандрайзинг, фінансово-економічна безпека підприємств, підтримка малих та середній підприємств.

Навчальні дисципліни: Мікроекономіка; Макроекономіка; Державне регулювання економіки; Економіка підприємства; Фінанси, гроші та кредит; Міжнародні економічні відносини; Страхування; Бізнес планування та фандрайзинг.

 

Останні наукові праці:

Фахові видання:

  1. Digital marketing business models: Key stages, types and trends of development. Hassan Ali Al-Ababneh,Ahmad Mohammad Al-Husban, Ayed Moh’d Al Muyala, Dolbouh, Mohamed Ib Rahim Mugableh,Ibrahim Mahmaud Siam, Olga Popova, Ganna Myroshnychenko, Hanna Panchenko, Tetyana Vitovschyk. Journal of infrastructure, Policy and Development .2024. №8(5). URL;: https://doi.org/10.24294/jipd.v8i5/5106 ( Scopus)
  2. Вітовщик Т.С., Корзик С.Є. Шляхи забезпечення рееміграції в Україні. Ефективна економіка. 2024. № 2. URL: https://doi.org/10/32702/2307-2105.2.56 (фахова публікація)
  3. Вітовщик Т.С., Зимоніна М.М.Теоретичні основи здійснення казначейського контролю в сучасних умовах. Ефективна економіка. 2024. №3. URL: https://doi.org/10.32702/2307-2105.2024.3.62 (фахова публікація)
  4. Вітовщик Т.С., Базавлук Н.Г. Сутність та значення еко-інновацій у циркулярній економіці. Бізнес Інфо. 2024. № 6. С. 159-165. (фахова публікація) URL: https://www.businessinform.net/article/?year=2024&abstract=2024_6_0_159_165
  5. Вітовщик Т.С. Залучення інновацій у формування конкурентоспроможності суб’єкта господарювання. Бізнес Інфо. 2024. № 7. С. 2027-2015. URL: https://www.business-inform.net/export_pdf/business-inform-2024-7_0-pages207_215.pdf

 

Матеріали конференцій:

  1. Юрко Т.С. Особливості менеджменту малого і середнього бізнесу в умовах війни. Українське сьогодення – 2022: реалії війни та перспективи відновлення країн: матеріали Всеукраїнської наук.-практ.конф., м. Луцьк, 20-21 жовтня 2022 р. Луцьк, 2022. С. 243-246.
  2. Юрко Т.С Кредитування малого бізнесу у мов. Українське сьогодення – 2022: реалії війни та перспективи відновлення країн: матеріали Всеукраїнської наук.-практ. конф., м. Луцьк, 20-21 жовтня 2022 р., Луцьк, 2022. С. 124-127.
  3. Письменна Я.С., Юрко Т.С. Особливості менеджменту державних підприємств. Актуальні проблеми управління соціально-економічними системами: матеріали VІІ Міжнародна наук.-прак. конф., м. Луцьк, 15 грудня 2022 р., Луцьк, 2022. С. 273-276.
  4. Мельник Є.І., Юрко Т.С. Тенденції розвитку недержавних пенсійних фондів. Сучасні тенденції розвитку економіки і обліку: наукові горизонти: матеріали Всеукраїнської наук.-прак. конф., м. Луцьк, 15 грудня 2023 р., Луцьк, 2022. С. 149-152.
  5. Ящук С.А., Юрко Т.С. Перспективи розвитку пенсійного забезпечення в Україні. Сучасні тенденції розвитку економіки і обліку: наукові горизонти: матеріали Всеукраїнської наук.-прак. конф., м. Луцьк, 15 грудня 2023 р., Луцьк, 2022. С.208-2012.
  6. Вітовщик Т.С., Байрук О.І. Структура споживчого кошика як вихідна точка формування соціальних стандартів України. Європейські орієнтири розвитку України: науково-практичний вимір в умовах воєнних викликів: матеріали Міжнар. Наук.-практ. конф. м. Одеса, 26 квітня 2024 р.., Одеса , 2024. С. 800-804.
  7. Вітовщик Т.С. Імплементація європейського досвіду Регулювання страхового ринку України. Сучасні тенденції розвитку економіки, менеджменту, обліку та фінансів: виклики та можливості: матеріали Міжнар. Наук.-практ. конф. м. Кременчук. 11 лютого 2025 р., Кременчук, 2025. С. 30-32.

Волкова Ірина Анатоліївна

Ел. пошта iv9269784@gmail.com

кандидат економічних наук, доцент
Наукові інтереси: фінансово-економічний аналіз підприємства, цифровізація та інновації в аудиті, конкурентоспроможність підприємства

Навчальні дисципліни: Фінансово-економічний аналіз; Банківська система та банківські операції; Фінанси підприємства; Інвестування; Фондовий ринок та цінні папери.

 

Останні наукові праці:

Фахові видання:

  1. Волкова І. А., Діденко Є. В. Особливості інтеграції України у світовий ринок праці шляхом імпорту капіталу. Бізнес Інформ. 2024. № 11. С. 6-10. URL: https://www.business-inform.net/export_pdf/business-inform-2024-11_0-pages6_10.pdf
  2. Волкова І.А. Моделі діагностики ймовірності банкрутства суб’єктів господарювання: вітчизняний досвід та зарубіжний досвід. Інвестиції: практика та досвід. 2025. № 3. С. 72-77. URL: https://www.nayka.com.ua/index.php/investplan/article/download/5626/5682/12685
  3. Волкова І.А. Концептуальні основи формування систем антикризового управління підприємством. Інвестиції: практика та досвід. 2025. № 2 С. 89-93. URL: https://www.nayka.com.ua/index.php/investplan/article/view/5478
  4. Волкова І.А. Формування системи попередження, прогнозування та запобігання банкрутства як основа забезпечення економічної безпеки суб’єкта господарювання. Ефективна економіка. 2024. No 5. URL: https://nayka.com.ua/index.php/ee/article/view/3781/3816
  5. Волкова І.А. Особливості інвестування в умовах воєнного стану. Ефективна економіка. 2025. № 5 (подано до друку)

 

Матеріали конференцій:

  1. Волкова І.А. Економічний аналіз конкурентоспроможності страхового ринку як важіль формування економічної політики держави. . Перспективи розвитку обліку, аналізу та аудиту в контексті євроінтеграції. Тези доп. ХІІ Міжнародна науково-практична конференція, м. Одеса. 23 травня 2024 р. Одеса, 2024 р. С. 74- 76.
  2. Волкова І.А., Байрук О. Біржові індекси як індикатори фондового ринку Індії. Роль науки, освіти та технологій у формуванні конкурентоспроможного середовища. Тези Міжнародної науково-практичної конференції, м. Полтава. 12 лютого 2025 р.С.34-35.
  3. Волкова І.А. Фондові біржі світу: передовий досвід матеріали Всеукраїнської наук.-прак. конференції., м. Луцьк, 15 грудня 2023 р., Луцьк. С. 149-152.

4.Волкова І.А., Діденко Є.В. Особливості використання ппп при проведенні аудиту. Інноваційні технології в освіті, науці й виробництві: Збірник матеріалів VII науково-практичної конференції (у рамках відзначення Днів науки 18-19 травня 2023 р.) ПВНЗ «Академія рекреаційних технологій і права». Луцьк : ВежаДрук», 2023. (104 с.). С. 55–56.

  1. Волкова І.А., Фещук Ю. Перспективи розвитку фондового ринку в Україні. Інноваційні технології в освіті, науці й виробництві: Збірник матеріалів VII науково-практичної конференції (у рамках відзначення Днів науки 18-19 травня 2023 р.) ПВНЗ «Академія рекреаційних технологій і права». Луцьк : Вежа-Друк», 2023. (104 с.). С. 62–64

Клубань Марія Володимирівна

Ел. пошта fmv2209@gmail.com

кандидат юридичних наук, доцент кафедри права та економіко-фінансової безпеки, доцент
Наукові інтереси: Інформаційне право, адміністративне право та судочинство, фінансове право, податкове право, господарське право

Навчальні дисципліни: Фінансове право; Податкове право; Юридична служба на підприємстві; Господарське законодавство.

 

Останні наукові праці:

Фахові видання:

  1. Views on the priority directions of modern policeistics development as a step to increase the efficiency of police activity // Oleksandr Yunin, Serhii Shevchenko, Iryna Panova, Mariia Kluban//Lex Humana, Petrópolis, Universidade Católica de Petrópolis, Petrópolis, Rio de Janeiro, Brasil, v. 14, n. 2, p. 466-477,2022, ISSN 2175-0947 (Web of science)
  2. Kluban M. V. Рrospects for the development of administrative and legal support for the introduction of eeducation in Ukraine. The International Scientific Conference on the topic: Security of central and eastern Europe countries in the context of cross-border security threats. Slupsk, November 26-27, 2020
  3. Клубань М. В. Актуальні проблеми зупинення дії нормативноправового акта як спосіб забезпечення адміністративного позову. Юридична Україна. 2021. № 9. С. 31 – 38. (ФАХОВА)
  4. Клубань М. В. Державний фінансовий контроль в умовах євроінтеграції. Ампаро. Запоріжжя: Видавничий дім «Гельветика», 2022 Спецвипуск. Том 1. с. 132-137. (ФАХОВА)
  5. Клубань М.В. Панова І.В. Дієвість інституту забезпечення позову шляхом зупинення дії індивідуального акту чи нормативно правового акту // Вісник Харківського національного університету внутрішніх справ. 2023. № 2. С. 49-58 DOI: https://doi.org/10.3263 1/v.2023.2.10. (ФАХОВА)
  6. Клубань М.В., Іванов А.О. Актуальні проблеми повороту виконання судового рішення в цивільному процесі. Центральноукраїнськ ий вісник права та публічного управління № 3 (2024) DOI: https://doi.org/10.3278 2/cuj-2024-3-10 URL : https://cuj.dnuvs.ukr.e ducation/index.php/cuj /article/view/71/67 (ФАХОВА)
  7. Клубань М.В. Строки звернення до суду при проходженні публічної служби в адміністративному судочинстві. Юридична Україна № 10 (262) 2024 р. с. 40- 46. URL : https://yurukraine.com/strokyzvernennya-do-sudupry-prohodzhennipublichnoyi-sluzhby-vadministratyvnomusudochynstvi/ (ФАХОВА)
  8. Клубань М.В. Актуальні проблеми судового розгляду позбавлення батьківських прав в умовах воєнного стану в Україні. Держава та регіони. Серія Право. № 3 (85) 2024 р. с. 24- 28 URL : http://www.law.statean dregions.zp.ua/issue-3- 2024 (ФАХОВА)

 

Матеріали конференцій:

  1. Kluban, M. (2024). Problems of legal regulation of land tax under martial law in Ukraine. De Iure, 2. https://doi.org/10.3607 4/DeIure.issue2.006 URL : https://www.deiure.in. ua/index.php/journal/a rticle/view/18 (ІНДЕКСОВАНА В НАУКОМЕТРИЧНІЙ БАЗІ INDEX COPERNICUS)
  2. Клубань М. В. Розмежування понять дистанційної та електронної освіти. Юридична наука України: історія, сучасність, майбутнє: міжнародна науковопрактичній конференція, м. Харків, 6-7 листопада 2020 р. – Харків, Східноукраїнська наукова юридична організація, 2020. с.115-118.
  3. Клубань М. В. Використання інформаційнокомунікаційні технологій при підготовці фахівців у галузі права та правоохоронної діяльності. Проблеми сучасної поліціїстики : тези доп. наук.-практ. конф. (м. Харків, 28 квітня 2021 р.). с. 152- 155.
  4. Клубань М.В. Актуальні проблеми адміністративноправового забезпечення впровадження е – освіти при підготовці фахівців у галузі права та правоохоронної діяльності. Проблеми сучасної поліцеїстики : тези доп. наук.- практ. конф. (м. Харків, 20 квіт. 2022 р.) / МВС України, Харків. нац. ун-т внут. справ. Харків : ХНУВС, 2022. с. 177 – 179.
  5. Kluban M. V. Directions of the development of administrative and legal security for the introduction of eeducation in Ukraine. International scientific conference “New approaches and current legal research” : conference proceedings (November 3-4, 2022. Riga, the Republic of Latvia). Riga, Latvia : “Baltija Publishing”, 2022 p. 116-119.
  6. Клубань М.В. Сучасний стан адміністративноправового забезпечення використання електронної освіти в Україні // Проблеми сучасної поліцеїстики : тези доп. ІІІ наук.- практ. конф. (м. Вінниця, 11 травня 2023 р.). Вінниця : ХНУВС, 2023. С.128- 131
  7. Олександр Севостьянов, Марія Клубань Призупинення дії трудового договору: виклики сьогодення. Стійкість освіти і науки в умовах трансформації: матеріали Міжнародної науковопрактичної конференції до 30- річчя створення Закладу вищої освіти «Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая», м. Київ, 23–24 трав. 2023 р., с. 209 – 211.
  8. Kluban M. V. Administrative and legal ensuring the use of electronic education in Ukraine // IX International Scientific and Practical Conference «The modern vector of the development of science», November 09 – 10, 2023, Philadelphia, USA. Р. 58-60. ISBN 978-92- 44513-75-0, https://doi.org/10.5281 /zenodo.10158955.
  9. Клубань М.В. Діджиталізація освіти: переваги впровадження та проблеми законодавчого визначення // Інформаційне право: сучасні виклики і напрями розвитку: зб. матер. ІІІ Міжнар. наук.-практ. конф. (м. Львів, 10 листопада 2023 р.); відпов. за вип. проф. М. М. Бліхар, доцент Н.І. Дідик. Київ: Комп’ютерний дизайн, 2023, с. 134- 137
  10. Клубань М.В. Адміністративно – правове регулювання використання електронної освіти в умовах воєнного стану // Стійкість освіти і науки в умовах трансформації: матеріали ІІ Міжнародної науковопрактичної конференції «Стійкість освіти і науки в умовах трансформації», м. Київ, 21–22 трав. 2024 р. : [зб. тез]. Київ : [ЗВО «МНТУ»], 2024, с. 159-161.
  11. Клубань М.В. Актуальні проблеми застосування понятійного апарату при призначенні пенсії за вислугу років // Круглий стіл «Економіка, право та інноваційний процес: завдання в умовах воєнної трансформації України» – 26 квітня 2024 року URL : https://ndipzir.org.ua/c onf-26-04-2024- proceedings
  12. Клубань М.В. Актуальні проблеми призупинення трудових відносин в умовах воєнного стану Проблеми сучасної поліціїстики : тези доп. IV наук.-практ. конф. (м. Вінниця, 27 червня 2024 р.) / МВС України, Харків. нац. ун-т внут. справ, НАПН України. – Вінниця : ХНУВС, 2024. –с. 109-112 – DOI: http://doi.org/10.5281/ z e n o d o.1 2 5 9 1 8 2 9 U R L : https://dspace.univd.ed u.ua/handle/12345678 9/21619

Діденко Євгеній Володимирович

Ел. пошта didenko0303@ukr.net

кандидат юридичних наук, доцент кафедри права та економіко-фінансової безпеки
Наукові інтереси: організація судових і правоохоронних органів; аграрне та земельне право; міжнародне приватне право

Навальні дисципліни: Міжнародне приватне право, Міжнародне право, Екологічне право, Організація судових і правоохоронних органів.

Останні наукові праці:

Фахові видання:

  1. Підвищення економічної безпеки України шляхом мобілізації коштів мігрантів та української діаспори. Ефективна економіка. 2025. № 1. URL: https://www.nayka.co m.ua/index.php/ee/arti cle/view/5590.
  2. МЕХАНІЗМ ЗАХИСТУ ЕКОЛОГІЧНИХ ПРАВ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ В КОНТЕКСТІ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ. Право та державне управління. 2024. № 4. С. 525-530.
  3. Управління фінансовою рівновагою підприємства як напрям забезпечення його фінансово-економічної безпеки. Ефективна економіка: електронний журнал. Київ, 2024. № 12. URL: https://www.nayka.com.ua/index.php/ee/article/view/
  4. Особливості інтеграції України у світовий ринок праці шляхом імпорту капіталу. Бізнес Інформ: науковий журнал. Харків, 2024. №11. C. 6–10. DOI: https://doi.org/10.32983/2222-4459-2024-11-6-10.
  5. Mediation in Criminal Processes in Ukraine. AD ALTA: Journal of interdisciplinary research. 2024. 14(1), Special Issue XLI, Р. 231-234.
  6. Кримінально-правова та процесуальна характеристика воєнних злочинів в Україні (після повномасштабного вторгнення рф в Україну). Аналітичнопорівняльне правознавство: електронне наукове видання. ДВНЗ «УжНУ». Ужгород, 2024. №2. С. 569-573. DOI: https://doi.org/10.24144/2788-6018.2024.02.96.
  7. Педагогічний підхід до правової культури. Peculiarities of shaping legal culture in higher education institutions: scientific and pedagogical internship (Wloclawek, Republic of Poland, February 5 – March 17, 2024). С. 23-26.

 

Матеріали конференцій:

  1. Обмеження для ЗМІ у висвітленні кримінальних процесів в Україні. ІV Всеукраїнські науково правові читання пам’яті д.ю.н. Ніни Романівни Нижник: збірник матеріалів (Ірпінь, 27 жовтня, 2020 р.).

УДФСУ. С. 112-114. ISBN 978-966-949-

818-22.Сучасний стан кримінально-правового забезпечення в Україні. Розслідування воєнних злочинів: процесуальний аспект: матеріали Міжнародної науково-практичної конференції (Ірпінь, 31 березня, 2023 р.). УДФСУ. С. 351-354.

  1. Роль безпеки ООН у підтримці міжнародного миру та безпеки в сучасному світі: приклад України. Міжнародна та національна безпека: теоретичні та прикладні аспекти: матеріали VIII Міжнародної науково-практичної конференції (Дніпро, 15 березня, 2024 р.). ДДУВС. Ч.1. С. 277- 278.

Скрипюк Юрій Миколайович

Ел. адреса yuriiskrypiuk@gmail.com

викладач кафедри
Наукові інтереси: муніципальне право; основи права ЄС

Навчальні дисципліни: Муніципальне право.  практичні заняття: Міжнародне право; Міжнародне приватне право;

                        

Останні наукові праці:

Фахові видання:

1.Sources system of  administrative law in Ukraine //AD ALTA: Journal of interdisciplinary

Research Special Issue (12/02-XXIX/)pp 113- 117/ (Web of Science) [режимдоступу http://www/magnanim i t a s.c z / 1 2 – 0 2 – x x I x ] ( Cкопус). 2022

  1. Стасюк О.Л., Гусєв Ю.М., Скрипюк Ю.М. Міжнародно-правове регулювання нетипових форм зайнятості // Науковий вісник Ужгородського національного університету. 2025. № 87 ч.2. DOI https://doi.org/10.24144/2307-3322.2025.87.2.20.

Старушкевич Анатолій Володимирович

Ел. адреса stargdoc@gmail.com

кандидат юридичних наук, доцент кафедри права та економіко- фінансової безпеки, доцент
Наукові інтереси: кримінальне право і процес, криміналістика, судова експертиза, юридична психологія, кримінальне процесуальне право, методика розслідування кримінальних правопорушень.

Навчальні дисципліни: Криміналістика; Кримінальне право; Кримінальний процес.

 

Останні наукові праці:

Фахові видання:

  1. Starushkevychan A., Zhukov A., Hrebenyuk A., Bandura I., Holovko O., Hlamazda P. The use of the “roman formula” method in the investigation of criminal offenses: past and present. AD ALTA: journal of interdisciplinary research. 2024. № 14/02-XLIV. P. 114-119. URL: https://www.magnani mitas.cz/ADALTA/1402 44/PDF/140244.pdf (Web of Science, Q3).
  2. Starushkevych A., Hrebenyuk A., Fedchyshyna V., Stasiuk L., Bandura I., Holovko O. Criminal activity: concept and content. AD ALTA: journal of interdisciplinary research. 2024. № 14/02-XLIII. P. 148- 152. URL: https://www.magnani mitas.cz/ADALTA/1402 43/PDF/140243.pdf (Web of Science, Q3).
  3. Davydenko V.V., Starushkevych A.V., Pishchenko G.I., Bandura I.VS, Shevchuk O.A., Udovenko Z.V. Modern methods of general criminal offences investigation. Journal of Lifestyle and SDGs Review. 2024. 5(3). e04547. (Scopus)
  4. Старушкевич А. В. Історична періодизація (історикохронологічний аспект) «методів розслідування» кримінальних правопорушень. Криміналістика і судова експертиза: міжвідомчий науковометодичний збірник. 2021. Вип. 66. С. 309- 323 (фахова публікація).
  5. Старушкевич А. В. Розроблення методів розслідування злочинів у 20-х роках минулого століття (на прикладі «загального методу розслідування злочинів» І.М. Якимова). Криміналістика і судова експертиза: міжвідомчий науковометодичний збірник. 2022. Вип. 67. С. 249- 260 (фахова публікація).
  6. Старушкевич А. В. Розслідування справи за непрямими доказами: метод М. Є. Євгеньєва. Теорія та практика судової експертизи і криміналістики. 2023. Вип. 1. С. 162-179 (фахова публікація).
  7. Старушкевич А. В. Розслідування злочинів: науковий метод Альфредо Нічефоро. Теорія та практика судової експертизи і криміналістики. 2023. Вип. 2. С. 121-135 (фахова публікація).
  8. Старушкевич А. В. Методи розслідування злочинів за Гансом Ґроссом: минуле та сучасність._Теорія та практика судової експертизи і криміналістики. 2024. Вип. 1. С. 120-134 (фахова публікація).

 

Матеріали конференцій:

  1. Старушкевич А. В. У витоків експертної профілактики (до 100- річчя з дня народження І. Я. Фрідмана). Актуальні питання судової експертології, криміналістики та кримінального процесу: матеріали II міжнар. наук. практ. конф. (м. Київ, 19 листопада 2020 р.) / Київський НДІ судових експертиз МЮ України. Київ : Видавництво Ліра-К, 2020. С. 566-572.
  2. Старушкевич А. В. Методи судової експертизи: поняття та класифікація. Судово-експертна діяльність в службі безпеки України: актуальні питання теорії та практики: збірник матеріалів Міжнародної науковопрактичної конференції (м. Київ, 31 березня 2021 р.). Київ: Український НДІ спеціальної техніки та судових експертиз СБУ, 2021. С. 70-74.
  3. Старушкевич А. В. Загальний метод розслідування злочину за непрямими доказами І. М. Якимова. Актуальні питання судової експертології, криміналістики та кримінального процесу: матеріали III міжнар. наук.-практ. конф. (м. Київ, 15 грудня 2021 р.) / Київський науководослідний інститут судових експертиз. Київ: Видавництво Ліра-К, 2021. С. 437- 444.
  4. Старушкевич А. В. У витоків судової радіології (до 100- річчя з дня народження В.К. Лисиченка). Актуальні питання судової експертології, криміналістики та кримінального п р о ц е су: м а т е р і а л и I V м і ж н а р. н а у к.- п р а к т. конф. (м. Київ, 16 грудня 2022 р.) / Київський науково- дослідний інститут судових експертиз. Київ: Видавництво Університет «Україна», 2022. С. 433-442.

5. Старушкевич А. Концепція механізму злочинної діяльності (за М. В. Салтевським). Актуальні питання судової експертизи та криміналістики: збірник матеріалів міжнародних наук.- практ. конф. з нагоди ювілеїв видатних учених: 95-річчя від дня народження Л. Ю. Ароцкера («Ароцкерівські читання») і 105-річчя від дня народження М. В. Салтевського (Харків, 19.05.2023). Харків: ННЦ «ІСЕ ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса», 2023. С. 286-290.

Стасюк Олександр Леонідович

Ел адреса adv.stasuk@ukr.net

доктор юридичних наук, професор кафедри права та економіко- фінансової безпеки, професор
Наукові інтереси: адміністративне право; адміністративний процес

Навчальні дисципліни: Адміністративне право; Адміністративний процес.

 

Останні наукові праці:

Фахові видання:

  1. Sources system of administrative law in Ukraine //AD ALTA: Journal of Interdisciplinary Research Special Issue (12/02-XXIX.) pp 113- 117. (Web of Science)[ режим доступу http://www.magnanim i t a s.c z / 1 2 – 0 2 – x x i x ] ( С к о п у с ). 2 0 2 2;
  2. Implementation of the administrative law norms in Ukraine // AD ALTA: Journal of Interdisciplinary Research (13/01-XXXII.) pp 169- 172. (Web of Science)[ режим доступу http://www.magnanim i t a s.c z / 1 2 – 0 2 – x x xii ] ( С к о п у с ). 2 0 2 3;
  3. Observance of human rights under the conditions of national lav adaptation to the  norms  of the European union // AD ALTA: Journal of Interdisciplinary Research (13/02-XXXV.) pp 107- 111. (Web of Science)[ режим доступу http://www.magnanim c z / 1 3-0 2 – x x v ] ( С к о п у с ). 2 0 2 3;
  4. Modern problems of the general theory of human rights :  Ukrainian context  // AD ALTA: Journal of Interdisciplinary Research (13/02-XXXVII.) pp 141- 145. (Web of Science)[ режим доступу http://www.magnanim c z / 130237 – PDF ] ( С к о п у с ). 2 0 2 3;
  5. Стасюк О.Л., Гусєв Ю.М., Скрипюк Ю.М. Міжнародно-правове регулювання нетипових форм зайнятості // Науковий вісник Ужгородського національного університету. 2025. № 87 ч.2. DOI https://doi.org/10.24144/2307-3322.2025.87.2.20
  6. Стасюк О.Л. Адміністративно – правові засади правозахисної функції в Україні: теорія формування та практика реалізації. Монографія, 2019 рік

Хлистік Мирослава Андріївна

Ел.адреса e-mail: Khlystik.Myroslava@vnu.edu.ua

старший викладач кафедри права та економіко- фінансової безпеки Наукові інтереси: дослідження у сфері юридичних наук, альтернативне вирішення спорів (медіація).

Навчальні дисципліни: Основи юридичної клінічної практики; Адвокатура України; Медіація в професійній діяльності юриста.

 

Останні наукові праці:

Фахові видання:

  1. Хлистік М.А., Озеруга О.В. Проблемні питання визначення правового статусу приватних детективів в Україні. Юридичний науковий електронний журнал. 2021. № 6. С. 188-191. DOI https://doi.org/10.3278 2/2524-0374/2021- 6/50 (фахова публікація кат. «Б»).
  2. Хлистік М.А., Озеруга О.В. Проблемні питання реформування системи українського правосуддя. Історикоправовий часопис. 2021. № 1(16). С. 54- 59. DOI https://doi.org/10.3278 2/2409-4544/2021-1/7 (фахова публікація кат. «Б»).
  3. Хлистік М.А. Визначення поняття правоохоронного органу в законодавстві України. Вчені записки Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського. Серія: Юридичні науки. Том 32 (71). 2021. № 4. С. 49-54. DOI https://doi.org/10.3283 8/TNU-2707- 0581/2021.4/09 (фахова публікація кат. «Б»).
  4. Хлистік М.А. Зміст поняття «інноваційні методи навчання у сфері викладання правничих дисциплін». Академічні студії. Серія «Педагогіка». Луцьк. 2021. № 3. Ч.1. С. 141-147. DOI https://doi.org/10.5272 6/as.pedagogy/2021.3.1 .21 (фахова публікація кат. «Б»).
  5. Хлистік М.А. Нормативно-правове регулювання вирішення земельних спорів. Юридичний науковий електронний журнал. 2021. № 12. С. 217-221. DOI https://doi.org/10.3278 2/2524-0374/2021- 12/53 (фахова публікація кат. «Б»).
  6. Хлистік М.А. Поєднання класичних та інноваційних методів навчання у викладанні правничих дисциплін. Педагогічні науки: теорія та практика. Запоріжжя. Видавничий дім «Гельветика». 2021. № 4 (40). С. 77-82. DOI https://doi.org/10.2666 1/2786-5622-2021-4-11 (фахова публікація кат. «Б»).
  7. Хлистік М.А. Медіація: досвід європейських країн та перспективи для України. Нове українське право. Київ: Київський регіональний центр Національної академії правових наук України. Спецвипуск, Том 2, 2022. С. 190- 196. DOI: https://doi.org/10.5198 9/NUL.2022.6.2.30 (фахова публікація кат. «Б»).
  8. Хлистік М.А. Ознаки медіабельності земельних спорів. Прикарпатський юридичний вісник. 2024. № 3 (56). С. 149- 154. DOI: https://doi.org/10.3278 2/pyuv.v3.2024.26 (фахова публікація кат. «Б»).
  9. Хлистік М.А. Про деякі аспекти вирішення земельних спорів. Науковий вісник Ужгородського національного університету. Серія: Право. 2024. №84. Том 2. С. 254-262. DOI: https://doi.org/10.2414 4/2307- 3322.2024.84.2.35 (фахова публікація кат. «Б»).

 

Матеріали конференцій:

  1. Хлистік М.А., Богуш М.Д. Злочини проти статевої недоторканості неповнолітніх осіб. Збірник наукових матеріалів XLIV Міжнародної науковопрактичної інтернетконференції «Розвиток науки в умовах пандемії». – 08 травня 2020 року. м. Чернівці. Частина 4. С. 59-62. URL: https://elconf.com.ua/wpcontent/uploads/2020/ 05/4%D1%87%D0%B0 %D1%81%D1%82%D0% B8%D0%BD%D0%B0_ %D0%A7%D0%B5%D1 %80%D0%BD%D1%96 %D0%B2%D1%86%D1 %96.pdf
  2. Хлистік М.А., Богуш О.Д. Необхідна оборона як обставина, що виключає злочинність діяння. Збірник наукових матеріалів XLIV Міжнародної науковопрактичної інтернетконференції «Розвиток науки в умовах пандемії». 08 травня 2020 року. м. Чернівці. Частина 4. С. 63-66. URL: https://elconf.com.ua/wpcontent/uploads/2020/ 05/4%D1%87%D0%B0 %D1%81%D1%82%D0% B8%D0%BD%D0%B0_ %D0%A7%D0%B5%D1 %80%D0%BD%D1%96 %D0%B2%D1%86%D1 %96.pdf
  3. Хлистік М.А., Романчук В.В. Обставини, які обтяжують покарання, та їх значення у реалізації принципів кримінального судочинства. Збірник наукових матеріалів XLIV Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Розвиток науки в умовах пандемії». 08 травня 2020 року. м. Чернівці. Частина 4. С. 67-70. URL: https://elconf.com.ua/wpcontent/uploads/2020/ 05/4%D1%87%D0%B0 %D1%81%D1%82%D0% B8%D0%BD%D0%B0_ %D0%A7%D0%B5%D1 %80%D0%BD%D1%96 %D0%B2%D1%86%D1 %96.pdf
  4. Хлистік М.А. Використання технології Web-guest у викладанні правничих дисциплін. The 3rd International scientific and practical conference «Innovation in Science Modern Challenges». May 25- 26, 2020. Littera Vergal, Munich, Germany. С.181-186. URL: http://repository.hneu. edu.ua/bitstream/12345 6789/23701/1/%D0%9 C%D0%B0%D0%BA%D 1%81%D0%B8%D0%BC %D0%BE%D0%B2%D0 %B0%20%D0%86.%D0 %9E.%20- %20%D0%A1%D0%A2 %D0%90%D0%A2%D0 %A2%D0%AF%20%28 %D0%9D%D1%96%D0 %BC%D0%B5%D1%87 %D1%87%D1%96%D0% BD%D0%B0%29.pdf
  5. Хлистік М.А. Комбінування різних стилів та методів викладання юридичних дисциплін. Multidisziplinäre Forschung: Perspektiven, Probleme und Muster der Sammlung wissenschaftlicher Arbeiten «ΛΌГOΣ» zu den Materialien der I internationalen wissenschaftlichpraktischen Konferenz (B. 2), Wien, 9. April, 2021. Wien-Vinnytsia: List Verlag. in Ullstein Buchverlage GmbH & Europäische Wissenschaftsplattform, 2021, С. 34-35. URL: https://ojs.ukrlogos.in. ua/index.php/logos/iss ue/view/09.04.2021/49 7
  6. Хлистік М.А. Модернізація змісту юридичної освіти – необхідна умова підвищення рівня конкурентноспромож ності випускників правничих шкіл. Академічна відповідальність: матеріали Міжнародної науковопрактичної конференції. м. Київ. 15 квітня 2021 року. С. 128-131. URL: https://ndi.academy/w pcontent/uploads/KRC_ conf_aprel_2021___A V.pdf
  7. Хлистік М.А., Озеруга О.В. Діяльність приватних детективів (на прикладі Великобританії). Актуальні питання реформування правової системи України: Матеріали міжнародної науковопрактичної конференції. м. Дніпро. 2-3 липня 2021 р. С. 70-72.
  8. Хлистік М.А., Озеруга О.В. Види суспільно-корисних робіт, які виконують засуджені до громадських робіт. Пенітенціарна система у глобальному вимірі: Матеріали І Міжнародного пенітенціарного форуму. м Рівне: Видавничий дім «Гельветика». 29-30 жовтня 2021 року. С. 104-107. URL: https://zenodo.org/rec ord/7056508#.ZEuco3 ZBzIU
  9. Боярчук Андрій, Хлистік М.А. Довічне позбавлення волі як найбільш суворе покарання в Україні. Сучасний стан та перспективи розвитку правової науки України в умовах сьогодення : Матеріали всеукраїнської науково-практичної конференції для студентів та аспірантів, Київ, 28 жовтня 2021р. К.: ДУІТ, 2021. С. 222-225. URL: https://files.duit.edu.ua /uploads/%D0%A1%D0 %B0%D0%B9%D1%82/ 3_%D0%9D%D0%90% D0%A3%D0%9A%D0% 90/all-ukrainianinternetconferences/conference -28-10-2021.pdf
  10. Мацюк Станіслав, Хлистік М.А. Теоретичні та нормативні підходи до визначення поняття «корупційні ризики». Сучасний стан та перспективи розвитку правової науки України в умовах сьогодення : Матеріали всеукраїнської науково-практичної конференції для студентів та аспірантів, Київ, 28 жовтня 2021р. К.: ДУІТ, 2021. С. 329-332. URL: https://files.duit.edu.ua /uploads/%D0%A1%D0 %B0%D0%B9%D1%82/ 3_%D0%9D%D0%90% D0%A3%D0%9A%D0% 90/all-ukrainianinternetconferences/conference -28-10-2021.pdf
  11. Хлистік М.А. Гарантії прав на землю, пов’язані із вирішенням земельних спорів. Проблеми забезпечення прав і свобод людини : зб. матеріалів VІІІ Міжнар. наук.- практ. конф. (Луцьк, 10 груд. 2021 р.) / уклад. Л. М. Джурак. Луцьк: ВежаДрук, 2021. С. 226-228. 1 електрон. опт. диск (CD-ROM). Об’єм даних 3,43 Мб. URL: Проблеми забезпечення прав і свобод люди | Юридичний факультет (vnu.edu.ua)
  12. Хлистік М.А. Проблемні питання забезпечення права на медичну допомогу в установах виконання покарань. Історія запровадження позбавлення волі і сучасні проблеми його виконання : матеріали круглого столу // м. Харків, Наук.-досл. інст. вивч. пробл. злоч. ім. ак. В.В. Сташиса НАПрН України, 14 грудня 2021 р. Харків, 2022. С. 32-34.
  13. Хлистік М.А. Удосконалення методики викладання правничих дисциплін – нагальна потреба сьогодення. Удосконалення професійної компетентності викладача юридичних дисциплін: матеріали всеукраїнського науково-педагогічного підвищення кваліфікації з юридичних наук, 15 листопада – 26 грудня 2021 року. Одеса: Видавничий дім «Гельветика», 2021. С. 236-238.
  14. Хлистік М.А. Зміст поняття «земельний спір». Правове регулювання суспільних відносин в умовах демократизації української держави: Матеріали Міжнародної науковопрактичної конференції, м. Одеса, 25–26 лютого 2022 року. Одеса: Міжнародний гуманітарний університет, 2022. С. 86-88.
  15. Хлистік М.А. Позасудове вирішення земельних спорів (стан дослідження проблематики). Матеріали ХVІ Міжнародної науковопрактичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Молода наука Волині: пріоритети та перспективи досліджень» (17 травня 2022 року). Луцьк: ВНУ ім. Лесі Українки, 2022. С. 877-879. 1 електрон. опт. диск (CD-ROM). Об’єм даних 9,77 Мб. URL: https://ra.vnu.edu.ua/ wpcontent/uploads/2022/ 05/Moloda-nauka2022.pdf
  16. Хлистік М.А. Статус медіатора за українським та європейським законодавством. Матеріали ІІ Міжнародної науковопрактичної конференції «Поліцейська медіація як інструмент захисту прав та інтересів громадян», 16 вересня, 2022 року, Львів-Торунь, LihaPres, 2022. С. 56-59. DOI: https://doi.org/10.3605 9/978-966-397-257-2- 14
  17. Хлистік М.А. Правове регулювання процедури медіації в Україні. Перспективи розвитку науки, освіти і технологій в контексті євроінтеграції: збірник тез доповідей міжнародної науковопрактичної конференції (Кропивницький, 12 жовтня 2022 р.). Кропивницький: ЦФЕНД, 2022. С. 31- 32. URL: ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ НАУКИ, ОСВІТИ І ТЕХНОЛОГІЙ В КОНТЕКСТІ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ – Центр фінансовоекономічних наукових досліджень (economics.in.ua)
  18. Хлистік М.А. Критерії класифікації земельних спорів. Правове регулювання суспільних відносин: перспективні напрями на шляху до сталого розвитку : матеріали Міжнародної науковопрактичної конференції, 28–29 жовтня 2022 р., м. Київ. – Львів – Торунь : Liha-Pres, 2022. С. 78-81. DOI: https://doi.org/10.3605 9/978-966-397-268-8- 20
  19. Хлистік М.А. Директива 2008/52/ЕС: мета та основні положення. «Актуальні питання реформування правової системи»: збірник матеріалів ХІX Міжнародної науково-практичної конференції. Луцьк, 22-23 жовтня 2022 року. Уклад. Джурак Л. М. Луцьк: «Завжди Поруч», 2022. С. 138- 139. URL: http://surl.li/bknevq
  20. Хлистік М.А. Урегулювання в українському законодавстві процедур альтернативного вирішення спорів. Становлення та розвиток правової держави: проблеми теорії та практики: Матеріали XV міжнародної науковопрактичної конференції, що присвячена 102-річчю Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, м. Миколаїв. 28–29 грудня 2022 р. Львів – Торунь : Liha-Pres, 2022. С. 496-500. DOI: https://doi.org/10.3605 9/978-966-397-287-9- 136
  21. Хлистік М.А. Вирішення правових спорів в умовах воєнного стану. Правове життя: сучасний стан та перспективи розвитку: зб. тез наук. доп. ХVІІI Міжнар. наук.- практ. конф. молодих учених (21 квіт. 2023 р.) / уклад. І. В. Корінецька, В. П. Слободян. Луцьк : Вежа-Друк, 2023. С. 169-173.
  22. Хлистік М.А., Озеруга А.О. Проблемні питання боротьби із кіберзлочинністю в Україні. The 28th International scientific and practical conference “Science and development of methods for solving modern problems” (July 18 – 21, 2023) Melbourne, Australia. International Science Group. 2023. С.94-97. DOI: 10.46299/ISG.2023.1.28 , збірник за посиланням URL: https://isgkonf.com/uk/scienceand-development-of- methods-for-solving- modern-problems/
  23. Хлистік М.А. Медіація та врегулювання спору за участю судді: особливості та основні відмінності. Актуальні питання реформування правової системи: зб. матеріалів ХХ Міжнар. наук.-практ. конф., Луцьк, 15-16 вересня 2023 р. / Уклад.Джурак Л.М. – Луцьк: «Завжди Поруч», 2023. С. 170- 171. URL: https://www.law.vnu.e du.ua/_files/ugd/65dd1 8_60509ccf1e3b4d97bd 44d7f13ecf596e.pdf
  24. Хлистік М.А. Поняття медіабельності земельних спорів. ІІ Міжнародна науковопрактична конференція Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського до 105-ї річниці від заснування університету : матеріали Міжнародної науковопрактичної конференції, 17–18 жовтня 2023 р., м. Київ. – Львів – Торунь : Liha-Pres, 2023. С.110-113. DOI: https://doi.org/10.3605 9/978-966-397-355-5- 28
  25. Хлистік М.А. Роль медіації у врегулюванні транскордонних сімейних спорів. Проблеми забезпечення прав і свобод людини : зб. матеріалів Х Міжнар. наук.- практ. конф. (Луцьк, 8 груд. 2023 р.) / уклад. Л. М. Джурак. – Луцьк : Вежа-Друк, 2023. С. 139-140. 1електрон. опт. диск (CD-ROM). – Об’єм даних 2,33 Мб. ISBN 978-966-940- 531-9. URL: https://www.law.vnu.e du.ua/_files/ugd/65dd1 8_9ef67be0d41742f392 542901d0bdf492.pdf? index=true
  26. Хлистік М.А. Медіація як спосіб врегулювання публічно-правових спорів у сфері земельних відносин. Закарпатські правові читання. Сталий розвиток та інституційна спроможність в умовах війни: національний та міжнародно-правовий аспекти: Матеріали ХVI міжнародної науково-практичної конференції, м. Ужгород, 26–27 квітня 2024 р. Львів – Торунь : Liha-Pres, 2024. С. 360-363. DOI: https://doi.org/10.3605 9/978-966-397-377-7- 98
  27. Хлистік М.А. Особливості надання соціальних послуг в умовах воєнного стану. Соціальнопсихологічна допомога і соціальна робота: виклики сучасності : матеріали V Всеукр. наук.-практ. конф. (м. Луцьк, 18–19 квітня 2024 р.). Луцьк: відділ іміджу та промоції ЛНТУ, 2024. С. 87-91. URL: https://drive.google.co m/file/d/1jKhoUzi3Jw3 nH2p17X7U0lRVgLZ2p 7Xj/view
  28. Хлистік М.А. Особливості правового регулювання земельних відносин в умовах воєнного стану. Два роки війни: наслідки та перспективи: тези доповідей учасників Всеукраїнської онлайн конференції (м. Київ, 15 травня 2024 р.). [Електронне наукове видання]. За заг. ред. Алюшиної Н., Панчишина Р. Київ: БФ «Науковці та освітни для ЗСУ», 2024. С. 218-220. URL: https://naukarmy.org.u a/vseukrayinskakonferencziya-dvaroky-vijny-naslidky-taperspektyvy/ збірнику присвоєно: DOI 10.5281/zenodo.121884 32
  29. Хлистік М.А. Земельно-технічна експертиза та її роль у вирішенні земельних спорів. Державотворчі процеси в Україні: реалії сьогодення: Тези доповідей за матеріал. I Міжнародної наук.- практ. конф. (м. Луцьк, 17 травня 2024 року) / відп. ред. В.В. Аніщук, А. М. Земко. Луцьк: ІВВ ЛНТУ, 2024. С. 88-91.
  30. Хлистік М.А. Примирення сторін спору шляхом медіації під час судового процесу. Європейські орієнтири розвитку України: науковопрактичний вимір в умовах воєнних викликів: матеріали Міжнар.наук.-практ. конф. (Одеса, 26 квітня 2024 р.) / за заг. ред. С. В. Ківалова. – Одеса : Фенікс, 2024. С. 291- 293. URL: https://hdl.handle.net/ 11300/28085
  31. Хлистік М.А. Поняття медіації як альтернативного способу вирішення спорів. Актуальні питання реформування правової системи: зб. матеріалів XХІ Міжнар. наук.-практ. конф., Луцьк, 13-14 вересня 2024 р. / Уклад. Джурак Л. М. – Луцьк : Вежа-Друк, 2024. С. 143-145. URL: rb.gy/lwz3mr

Бурлака Ольга Анатоліївна

викладач кафедри права та економіко- фінансової безпеки
Наукові інтереси: антикорупційний аудит

Зимоніна Маргарита Миколаївна

викладач кафедри права та економіко- фінансової безпеки
Наукові інтереси: новації бухгалтерського обліку, облік в зарубіжних країнах, міжнародні стандарти бухгалтерського обліку

Навчальні дисципліни: Бухгалтерський облік та аудит; Казначейська справа; Бухгалтерський облік в зарубіжних країнах.

Останні наукові праці:

Фахові видання:

  1. Вітовщик Т.С., Зимоніна М.М.Теоретичні основи здійснення казначейського контролю в сучасних умовах. Ефективна економіка. 2024. №3. URL: https://doi.org/10.32702/2307-2105.2024.3.62

 

Матеріали конференцій:

  1. Зимоніна М. М., Воробець М. М. Стандарси бухгалтерського обліку в Великобританії. Сучасні тенденції розвитку економіки, менеджменту, обліку та фінансів: виклики та можливості: матеріали Міжнар. Наук.-практ. конф. м. Кременчук. 11 лютого 2025 р., Кременчук, 2025. С. 28-30.

Корзик Світлана Євгеніївна

викладач кафедри права та економіко- фінансової безпеки Наукові інтереси: фінансово-економічна безпека держави та підприємства, міграційні та рееміграційні процеси, недержавне соціальне страхування, організовані інвестиційні ринки

Навчальні дисципліни: Контроль і ревізія

 

Останні наукові праці:

Фахові видання:

  1. Вітовщик Т.С., Корзик С.Є. Шляхи забезпечення рееміграції в Україні. Ефективна економіка. 2024. № 2. URL: https://doi.org/10/32702/2307-2105.2.56 (фахова публікація)
  2. Діденко Є. В. Корзик С.Є. Підвищення економічної безпеки України шляхом мобілізації коштів мігрантів та української діаспори. Ефективна економіка. 2025. Подана до друку (фахова публікація)

 

Матеріали конференцій:

1. Корзик С.Є., Фещук Ю.В. Удосконалення економічного аналізу інвестування коштів мігрантів і діаспори в країну походження. Перспективи розвитку обліку, аналізу та аудиту в контексті євроінтеграції. Тези доп. ХІІ Міжнародна науково-практична конференція, м. Одеса. 23 травня 2024 р. Одеса, 2024 р.

Недопад Григорій Вікторович

Доктор філософії(спец. «Фінанси, банківська справа та страхування), доцент кафедри права та економіко-фінансової безпеки
Наукові інтереси: бюджетування органів територіального управління, ефективність бюджетного процесу, фінанси в умовах децентралізації, бюджетна ефективність територій.

Навчальні дисципліни:

 

Останні наукові праці:

Фахові видання:

 

Матеріали конференцій:

 

Завидовська-Марчук Оксана Григорівна

заслужений юрист України, старший викладач кафедри права та економіко-фінансової безпеки
Наукові інтереси: цивільне право; цивільний процес

Панкевич Іван Миронович

доктор юридичних наук, професор
Наукові інтереси: Конституційне право, виборче право, виборчі системи, права людини, права біженців та шукачів притулку, інтереси національної безпеки.

Навчальні дисципліни: Основи права Європейського Союзу,Державне(конституційне) право зарубіжних країн; Конституційне право України.

 

Останні наукові праці:

Фахові видання:

  1. Military conflict in Ukraine: Ukraine’s and world’s challenges, 2020, Balkan Social Science Review, Vol. 16, p. 197–213, DOI: 10.46763/BSSR2016197p. – Scopus.
  2. Constitutionalism and participative democracy on electoral mass-market, 2020, Juridical Tribune-Tribuna Juridica, Vol. 10, iss. spec., 73–89, ISSN: 2247-7195,https://ideas.repec.org/a/asr/journl/v10y2020ispecialissuep73-89.html, – Scopus.
  3. Voting methods: Challenges, modern tendencies and experience globally, 2021, Journal of Legal, Ethical and Regulatory Issues, Vol. 24, sp. iss. 1, 1–9, https://www.abacademies.org/special-issues/volume-24-special-issue-1-title-business-ethics-and-regulatory-compliance.html – (Business Ethics and Regulatory Compliance), – Scopus.
  4. Воєнні репарації: польський досвід та українські перспективи // Науковий журнал Університету Альфреда Нобеля. Серія право, 2024, № 8(1), 2024. С. 104-112.
  5. Представницька природа Верховної Ради України і її потенціал у контексті підвищення ефективності національного парламенту // Наукові перспективи, № 12(54) 2024. – С. 1255-1266.

 

Матеріали конференцій:

  1. Pankevych I., Prawo własności w Konstytucji Ukrainy oraz jego gwarancje i ograniczenia // Konstytucyjne prawo własności – sposoby naruszenia i środki ochrony/Constitutional Right to Property. Methods of Violation and Means of Protection monograph / Stępień-Załucka B. (ed.), C.H.Beck, Warszawa, 2020. – 435 s. – S. 55-69.
  2. Pankevych I., The Activities of the Mass Media and the Problem of Human Rights Limitations: Experience of Ukraine and Other European Countries // Wyzwania dla europejskiego systemu ochrony praw człowieka u progu trzeciej dekady XXI wieku / red. nauk. J. Jaskiernia, K. Spryszak. T. 2, Toruń 2021: Wydaw. Adam Marszałek. – S. 829- 835.
  3. Slovska I., Pankevych I. Budgetary decentralization in the Ukrainian local selfgovernment // Bisztyga A., Pankevych I. (red.). Wybrane zagadnienia prawa samorządu terytorialnego Rzeczypospolitej Polskiej i Ukrainy. Wydawnictwo Uniwersytetu Zielonogórskiego, Zielona Góra 2021, S. 139-153.
  4. Pankevych I., Slovska I. Kwestia równości płci w systemie samorządu lokalnego na Ukrainie // Bisztyga A., Pankevych I. (red.). Wybrane zagadnienia prawa samorządu terytorialnego Rzeczypospolitej Polskiej i Ukrainy. Wydawnictwo Uniwersytetu Zielonogórskiego, Zielona Góra 2021, S. 193-204.
  5. Pankevych I., Eurointegracyjne doświadczenie państw Europy Środkowo- Wschodniej – inspiracja dla Ukrainy, 2023 // Poznanie a výklad práva. Otázky metodológie, 2023, (red.) Daniela Lengyelová , Bratislava: Slovenská akadémia vied. – S. 287-296.
  6. Pankevych I. Free Legal aid in Ukraine // Free Legal Aid – an International and Comparative Law Approach, eds. M. Grzybowski, B. Przywora, A. Syryt, Peter Lang: Berlin 2024. – P. 161-172.
  7. Pankevych I., Kuchyk O. The European Dimension of the Ukrainian Constitution // A. Bisztyga (ed.) Acta Iuridica Lebusana, vol. 31, Zielona Góra 2024. – P. 93-108.

 

Вступ до правової політології: навч. посібник / І. Бойко, М. Бризіцький, І. Панкевич; за ред. д.ю.н., проф. В. М. Бурдіна, д.ю.н., проф. В. М. Косовича, д.ю.н., проф. П. М. Рабіновича, к.ю.н., доц. В. О. Семківа. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2021. – 520 с. ISBN: 978-617-10-0625-6

Рубльов Вячеслав Володимирович

кандидат економічних наук, доцент кафедри права та економіко-фінансової безпеки
Наукові інтереси: фінанси комунальних підприємств, організаційно-економічні механізми формування лідерства в комунальних підприємствах, основи забезпечення і відновлення комунальних підприємств

Навчальні дисципліни: Бюджетна система.

 

Останні наукові праці:

Фахові видання:

  1. Ліпич Л.Г., Кушнір М.А.,Рубльов В.В., Хілуха О.А. Прийняття управлінських рішень у публічному менеджменті. Академічні візії. Випуск 8-9.2022. С.100 -108. URL: http://dx.doi.org/10.5281/zenodo.7090051

2.Ліпич Л.Г., Рубльов В.В., Хілуха О.А., Кушнір М.А. Шляхи розвитку антикорупційної політики в Україні крізь призьму науки публічного менеджменту. Наукові записки Львівського університету бізнесу та права. Серія економічна. Серія юридична. Випуск 34/2022 . С.153-156. URL: http://dx.doi.org/10.5281/zenodo.70899073

  1. Ліпич Л.Г., Хілуха О.А., Кушнір М.А., Рубльов В.В.Конфлікт інтересів у публічному менеджменті: поняття та шляхи подолання. Наукові записки Львівського університету бізнесу та права. Серія економічна. Серія юридична. Випуск 32/2021 . С.153-156. URL: http://dx.doi.org/10.5281/zenodo.7089905

Адреса: 43023, Волинська обл., м. Луцьк, вул. Карбишева, 2
Телефони: (0332)28-04-28, (0332)28-01-97
Мобільні: 099-447-07-28, 067-925-82-35
Email: academrtp@gmail.com

Оплата
Оплата
Повна назва: ПРИВАТНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «АКАДЕМІЯ РЕКРЕАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ І ПРАВА»
Скорочена назва: ПВНЗ АРТіП
Юридична адреса: 43023, Волинська обл.,м.Луцьк ,вул.Карбишева ,2
Фактична адреса: 43023, Волинська обл.,м.Луцьк ,вул.Карбишева ,2
РЕКВІЗИТИ:
ЄДРПОУ: 39246025
Р/Р –UA213034400000026001055501524 , ПАТ КБ ПриватБанк
МФО - 303440
Зворотній зв'язок
Зворотній зв'язок
Back To Top