skip to Main Content

ДИПЛОМ АКАДЕМІЇ – шлях до успішної кар’єри!

5 червня – День народження Академії рекреаційних технологій і права.

Академія рекреаційних технологій і права – це один із сучасних закладів  Волині, де працює більше 70 викладачів та навчається понад 1000 студентів. Проте, незважаючи на свій вік, він посів чільне місце серед провідних закладів вищої освіти України.

Ректор академії – Стасюк Людмила Леонідівна, кандидат політичних наук, доцент.

Завдяки злагодженій співпраці викладачів та студентів, дружній атмосфері, що панує в стінах академії, за останніх 6 років дипломи державного зразка отримали більше 1300 випускників.

Щороку в січні та липні в академії проводяться урочисті вручення дипломів і нагородження кращих випускників.

Випускники академії обіймають відповідальні посади в органах державного управління, в різних організаціях, підприємствах та приватних компаніях Волині, України та за кордоном. Серед випускників академії – управлінці високого рангу, успішні підприємці, депутати, знамениті спортсмени, висококваліфіковані спеціалісти, та інші.

Академія рекреаційних технологій і права – сучасний навчальний заклад, відкритий для молоді з різнорівневою освітньою підготовкою, диференційованих соціальних можливостей і різного стану здоров’я.

З ініціативи керівництва здійснюється фінансова підтримка талановитих студентів; студентів з малозабезпечених сімей; студентів-сиріт та студентів з особливими потребами. Надається вагома підтримка учасникам бойових дій та їх дітям; студентам-відмінникам; молодим науковцям; спортсменам; активним учасникам студентського самоврядування; юним талантам, досягнення яких зміцнюють позитивний імідж академії.

У навчальному закладі можна отримати  підготовку за денною та заочною формами навчання (з елементами дистанційного навчання):

  • за освітньо-професійними програмами підготовки бакалаврів – «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», «Середня освіта (Фізична культура)», «Фізична терапія, ерготерапія», «Туризм», «Право», «Соціальна робота», «Фінанси, банківська справа та страхування»;
  • за освітньо-професійними програмами підготовки магістрів«Освітні, педагогічні науки», «Фізична терапія, ерготерапія», «Фізична культура і спорт».

З  часу заснування академії майже незмінно працює висококваліфікований професорсько-викладацький склад, який надає якісні освітні послуги.

Викладачі працюють, спираючись на моделі інтеграційної освіти, поєднують теоретичні знання з практичними вміннями, реалізовують ідею сучасної освіти в динамічному глобалізованому світі у всебічній співпраці. Пріоритетним завданням міжнародної діяльності на теперішній час є розвиток співпраці академії з такими закордонними партнерами, як Вища педагогічна школа імені Януша Корчака у Варшаві, Великопольська вища соціально-економічна школа в Сьроді Великопольській, Терра турсервіс у Болгарії, Glob Works у Туреччині та ін.

Одним із важливих напрямків діяльності навчального закладу є наукова робота, мета якої – формування наукового світогляду, всебічне сприяння молодим дослідникам, опанування методології та методів наукового пошуку, реалізація інтелектуального потенціалу професорсько-викладацького складу та студентів щодо підвищення творчої ініціативи.

Високопрофесійний і досвідчений викладацький колектив  здійснює реалізацію найважливішої місії академії – формування найвищих стандартів освітньо-професійної підготовки фахівців, конкурентоздатних на ринку праці.

Викладачі академії проводять наукові дослідження, виявляють нові напрямки  розвитку науки, виховують та збагачують особистість студента за допомогою системи освіти, яка відповідає сучасним  світовим стандартам.

В освітньому процесі Академія вдало та ефективно поєднує авторитет досвідчених викладачів та енергію й  креатив молодих кадрів.

Результати наукової діяльності працівників та студентів відображені у власних наукових виданнях – «Сучасні оздоровчо-реабілітаційні технології», «Актуальні проблеми теорії, методології та практики соціальних комунікацій», «Збірник наукових праць науково-педагогічних працівників та студентів Академії рекреаційних технологій і права», а також у вітчизняних та міжнародних збірниках наукових праць, авторами яких є науковці з усіх регіонів  України, Польщі, Білорусії, Росії, Болгарії, Німеччини, США, Китаю.

За вагомі досягнення у вихованні студентської молоді державними нагородами відзначені кращі викладачі академії, а саме: Грамотою Верховної Ради України – Роман Карпюк, доктор педагогічних наук, професор; Людмила Стасюк, кандидат політичних наук, доцент; Почесною грамотою Кабінету Міністрів – Олександр Литвин; Почесною грамотою Міністерства праці та соціальної політики – Роман Карпюк, доктор педагогічних наук, професор;  нагрудним знаком «Відмінник освіти України» – Роман Карпюк, доктор педагогічних наук, професор; Людмила Стасюк, кандидат політичних наук, доцент; Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України – Лілія Нагурняк, начальник відділу кадрів; Леся Герасимюк, заступник з виховної роботи завідувача відділу навчально-виховної та наукової роботи; Почесною грамотою Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту – Роман Карпюк, доктор педагогічних наук, професор; почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» – Степан Борисюк, доцент; Володимир Дручик, кандидат педагогічних наук; Звання «Заслужений тренер України» – Степан  Борисюк, доцент; Роман Карпюк, доктор педагогічних наук, доцент; Володимир Ходінов, кандидат біологічних наук, доцент, Володимир Дручик, кандидат педагогічних наук; звання «Заслужений вчитель України» – Наталія Денисенко, кандидат педагогічних наук, доцент; звання «Заслужений майстер спорту України» – Юрій Костюк.

За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів, плідну науково-педагогічну діяльність працівники академії неодноразово були нагороджені почесними грамотами та подяками обласної ради, обласної державної адміністрації, міської ради, управління освіти, науки та молоді Волинської обласної адміністрації.

Для навчання студентів створено всi умови: потужна матеріально-технічна база, навчальні аудиторії та лабораторії (фізичної реабілітації та функціональної діагностики, інформаційно-аналітичної діяльності), комп’ютерні класи з доступом до мережi Internet, сучасна наукова бібліотека, юридична клініка, спортивні зали, тренажерні зали, їдальня, психологічна служба, база відпочинку.

Кожен бажаючий може отримати безкоштовну кваліфіковану юридичну допомогу чи консультацію психолога на базі «Юридичної клініки» та «Психологічної служби» академії.

У навчальному закладі створені усі умови для змістовного студентського дозвілля: проводяться екскурсії, тематичні свята, концерти, поетичні конкурси, змагання, дебати, батли, благодійні акції тощо. Студенти-волонтери надають допомогу під час проведення спортивних змагань та масових заходів. У нас студентська молодь має можливість проявити і розвинути свої здібності. Керівництво академії завжди підтримує талановитих студентів та стимулює їх до розвитку свого потенціалу.

Одним з пріоритетних напрямків діяльності Академії рекреаційних технологій і права є популяризація здорового способу життя не лише серед студентів та професорсько-викладацького складу, а й серед громадськості міста.

В Академії працюють спортивні секції, які із задоволенням відвідують студенти та викладачі, зокрема: шейпінг, настільний теніс, легка атлетика, волейбол, баскетбол, футбол та інші.

Академія  пишається студентами, які є членами збірної України з різних видів спорту, це: Марія Повх – майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках та каное, чемпіонка ІІ Європейских ігор 2019, здобула ліцензію на ОІ у Токіо 2020; Юрій Вандюк – майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках та каное, срібний призер ІІ Європейських ігор 2019, здобув ліцензію на ОІ у Токіо 2020; Андрій Рибачок майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках та каное, срібний призер ІІ Європейських ігор, здобув ліцензію на ОІ у Токіо 2020; Іван  Банзерук – майстер  спорту України міжнародного класу з легкої атлетики; здобув ліцензію на ОІ у Токіо 2020; Олександр Колодій – заслужений майстер спорту України з кульової стрільби серед спортсменів з вадами слуху, неодноразовий чемпіон Дефлімпійських ігор; Дмитро Вишинський заслужений майстер спорту України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами слуху, дворазовий Дефлімпійський чемпіон; Ярослав Окапінський – майстер спорту України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами ОРА, срібний призер ЧЄ 2019; Світлана Яценко – майстер спорту України міжнародного класу з кульової стрільби серед спортсменів з вадами слуху, бронзова призерка Дефлімпійських ігор; Ольга Климюк – майстер спорту України з дзюдо та сумо; Олексій Мацкевич – майстер спорту України з легкої атлетики; Валентина Шмаль – майстер спорту України з дзюдо; Тетяна Радошинська – майстер спорту України з дзюдо; Назар Остапчук – майстер спорту України  з веслування на байдарках і каное; Сергій Березюк –майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики; чемпіон Європи; Вадим Романчук – майстер спорту України міжнародного класу з футболу, чемпіон Паралімпійських ігор.

Студенти завжди мають можливість  отримати допомогу та консультацію з будь-яких академічних та особистих питань.

В Академії рекреаційних технологій і права ви знайдете коректне співвідношення вартості навчання до рівня освіти.

 

Креативна, дружня студентська спільнота з радістю прийме нове поповнення.

Ми чекаємо на вас, і двері нашої академії завжди відчинені.

 Пишіть, приходьте, телефонуйте!

Адреса: 43023, Волинська обл., м. Луцьк, вул. Карбишева, 2
Телефони: (0332)28-04-28, (0332)28-01-97
Мобільні: 099-447-07-28, 067-925-82-35
Email: academrtp@gmail.com

Оплата
Оплата
Повна назва: ПРИВАТНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «АКАДЕМІЯ РЕКРЕАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ І ПРАВА»
Скорочена назва: ПВНЗ АРТіП
Юридична адреса: 43023, Волинська обл.,м.Луцьк ,вул.Карбишева ,2
Фактична адреса: 43023, Волинська обл.,м.Луцьк ,вул.Карбишева ,2
РЕКВІЗИТИ:
ЄДРПОУ: 39246025
Р/Р –UA213034400000026001055501524 , ПАТ КБ ПриватБанк
МФО - 303440
Зворотній зв'язок
Зворотній зв'язок
Back To Top