skip to Main Content

ДИПЛОМ АКАДЕМІЇ – ШЛЯХ ДО УСПІШНОЇ КАР’ЄРИ!

5 червня – День народження закладу вищої освіти «Академія рекреаційних технологій і права».

Академія рекреаційних технологій і права – це один із сучасних закладів Волині, де працює більше 60 науково-педагогічних працівників та навчається понад 1000 студентів. Проте, незважаючи на свій ще досить юний вік, академія посіла чільне місце серед провідних закладів вищої освіти України.

Ректорка академії – Людмила Стасюк, кандидатка політичних наук, доцентка, депутатка обласної ради.

Завдяки злагодженій співпраці викладачів та студентів, дружній атмосфері, що панує в стінах академії, дипломи державного зразка отримали понад 2000 випускників.

Щороку, у січні та липні, в академії проводяться урочистості, присвячені врученню дипломів і нагородженню кращих випускників.

Сьогодні випускники академії обіймають відповідальні посади в органах державного управління, в різних організаціях, підприємствах та приватних компаніях Волині, України та за кордоном. Серед випускників академії – управлінці високого рангу, депутати, знамениті спортсмени, висококваліфіковані спеціалісти та ін.

Академія рекреаційних технологій і права – сучасний заклад вищої освіти, відкритий для молоді з різнорівневою освітньою підготовкою, диференційованих соціальних можливостей  і різного стану здоров’я.

З ініціативи керівництва здійснюється фінансова підтримка талановитих студентів; студентів із малозабезпечених сімей; студентів-сиріт та студентів з особливими потребами. Надається вагома підтримка учасникам бойових дій та їх дітям; внутрішньо переміщеним особам, постраждалим від російської агресії; студентам-відмінникам; молодим науковцям; спортсменам; активним учасникам студентського самоврядування; юним талантам, досягнення яких зміцнюють позитивний імідж академії.

У закладі можна здобути освіту за денною та заочною формами навчання (з елементами дистанційного навчання):

  • за освітньо-професійними програмами підготовки бакалаврів – «Право», «Фізична терапія, ерготерапія», «Фінансово-економічна безпека», «Здоров’я людини та фітнес», «Документознавство та інформаційна діяльність», «Фізична та соціально-психологічна реабілітація», «Туризм»;
  • за освітньо-професійними програмами підготовки магістрів: «Освітні, педагогічні технології», «Фізична терапія, ерготерапія», «Фітнес та рекреація».

З часу заснування академії майже незмінно працює висококваліфікований професорсько-викладацький склад, який надає якісні освітні послуги.

Досвідчений і високопрофесійний викладацький колектив  здійснює реалізацію найважливішої місії академії – формування найвищих стандартів освітньо-професійної підготовки фахівців, конкурентоздатних на ринку праці.

Викладачі академії проводять наукові дослідження, виявляють нові напрямки  розвитку науки, виховують та збагачують особистість студента за допомогою системи освіти, яка відповідає сучасним  світовим стандартам.

В освітньому процесі академія вдало та ефективно поєднує авторитет досвідчених викладачів та енергію й  креатив молодих кадрів.

Одним із важливих напрямів діяльності закладу освіти є наукова робота, мета якої – формування наукового світогляду, наукового мислення  студентів, реалізація інтелектуального потенціалу професорсько-викладацького складу та студентів, всебічна підтримка молодих вчених, розвиток наукової комунікації.

На базі академії в рамках відзначення Днів науки щорічно проводиться науково-практична конференція: «Інноваційні технології в освіті, науці й виробництві», а з 2024 р.  – Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Vivat Academia. Дні науки Академії рекреаційних технологій і права». В академії діє щорічний науково-практичний семінар «Актуальні проблеми теорії, методології та практики соціальних комунікацій», міжвузівський науково-практичний семінар «Міжнародний день людей з обмеженими можливостями: виклики сьогодення». Науково-педагогічні працівники академії беруть участь у міжнародних та всеукраїнських наукових заходах: симпозіумах, науково-теоретичних і науково-практичних конференціях, семінарах, вебінарах, проходять науково-педагогічне стажування тощо.

Результати наукової діяльності працівників та студентів відображені у наукових виданнях академії: збірнику матеріалів науково-практичної конференції (у рамках відзначення Днів науки), збірниках праць «Актуальні проблеми теорії, методології та практики соціальних комунікацій», «Сучасні оздоровчо-реабілітаційні технології». Викладачі та здобувачі вищої освіти академії публікуються у різного роду міжнародних та всеукраїнських наукових виданнях, зокрема, у виданнях, які входять до наукометричних баз Web of Science і Scopus.

У рамках наукової і міжнародної діяльності налагоджена співпраця та підписані договори із зарубіжними навчальними закладами Польщі, Туреччини, Болгарії, Німеччини, зокрема: Українським вільним університетом у Мюнхені (Федеративна Республіка Німеччина); Лужицькою вищою школою, Великопольською вищою соціально-економічною школою, Верхньосілезькою вищою торгівельною школою в Катовіцах, Вищою гуманітарно-природничою школою у Сандомирі (Республіка Польща); а також налагоджена міжнародна співпраця з багатьма іншими установами та закладами освіти, туристичними агентствами для проходження практик в Туреччині, Болгарії, Греції, Франції та ін.

За вагомі досягнення у вихованні студентської молоді державними нагородами відзначені кращі викладачі академії, а саме: Грамотою Верховної Ради України – Людмила Стасюк, кандидат політичних наук, доцент; Григорій Cтеценко, доктор медичних наук, професор;  нагрудним знаком «Відмінник освіти України» – Людмила Стасюк, кандидат політичних наук, доцент; Володимир Добринський, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент; Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України – Володимир Добринський, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент; Лілія Нагурняк, начальник відділу кадрів; Леся Герасимюк, заступник з виховної роботи завідувача відділу навчально-виховної та наукової роботи; Мирослава Філіпович – кандидат історичних наук, доцент; почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» – Степан Борисюк, доцент; звання «Заслужений тренер України» – Степан  Борисюк, доцент; Олег Вегнер, доцент; звання «Заслужений лікар України» – Ганна Колесник, доктор медичних наук, професор; звання «Заслужений юрист України» – Оксана Завидовська-Марчук, старший викладач кафедри права та економіко-фінансової безпеки.

Провідними фахівцями у сфері фізичної культури і спорту є: майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики – Ігор Сахарук, старший викладач кафедри «Освітні, педагогічні технології»; суддя міжнародної категорії з волейболу – Андрій Ковальчук; суддя з дзюдо І категорії – Наталія Іщук, старший викладач кафедри «Освітні, педагогічні технології»; суддя національної категорії з легкої атлетики – Олександр Хриплюк, старший викладач кафедри «Освітні, педагогічні технології»; суддя першої категорії з легкої атлетики – Оксана Хомік, кандидат педагогічних наук, доцент; Володимир Добринський, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент; Ігор Савчук, Ігор Сахарук, Олександр Хриплюк, старші викладачі кафедри «Освітні, педагогічні технології».

За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів, плідну науково-педагогічну, волонтерську  діяльність працівники академії неодноразово були нагороджені почесними грамотами та подяками обласної ради, обласної державної адміністрації, міської ради, управління освіти, науки та молоді Волинської обласної адміністрації.

Особливою шаною у нас користуються почесні люди Академії.

Почесне звання професора Академії удостоєні:

Шкляр Василь Михайлович, український письменник, політичний діяч, лауреат Шевченківської премії;

Мороз Валентин Якович, історик, науковець, дисидент, доктор гуманітарних наук державного коледжу Джерсі, член об’єднання українських письменників «Слово», почесний громадянин Волині;

Карпюк Роман Петрович – Заслужений тренер України, доктор педагогічних наук, професор, засновник академії;

Стеценко Григорій Семенович – доктор медичних наук, професор;

Таранчук Юліан Віталійович – директор Луцького фахового коледжу рекреаційних технологій і права.

 

Звання «Doktor Honoris Causa Академії рекреаційних технологій і права» (найвища почесна відзнака закладу, що присвоюється видатним науковцям, державним і громадським діячам за значні досягнення в галузі науки, освіти та міжнародного співробітництва) рішенням Вченої ради присвоєно:

Анджею Біштизі, доктору габілітованому правових наук, професору.                            Декану факультету правових та економічних наук, завідувачу кафедри конституційного, європейського та міжнародного публічного права Зеленогурського університету, завідувачу кафедри права та адміністрації Верхньосілезької академії імені Войцеха Корфанти;

Адаму Ерехемлі, доктору правових наук, професору.                                              Професору Вищої гуманітарно-природничої школи в Сандомирі, уповноваженому ректора.

Тадеушу Бранецкі, доктору правових наук, професору.                                                Професору Вищої гуманітарно-природничої школи в Сандомирі, завідувачу кафедри конституційного та порівняльного права факультету адміністрації та суспільних наук.

Наші працівники теж відзначені вищими відзнаками зарубіжних освітніх закладів. Так, доктору юридичних наук, професору Стасюку Олександру Леонідовичу присвоєно почесне звання Doktor Honoris Causa Вищої гуманітарно-природничої школи в Сандомирі (Республіка Польща).

Для навчання студентів створено всi умови: потужна матеріально-технічна база, навчальні аудиторії та лабораторії (фізичної реабілітації та функціональної діагностики, інформаційно-аналітичної діяльності), комп’ютерні класи з доступом до мережi Internet, сучасна наукова бібліотека, юридична клініка, спортивні зали, тренажерні зали, психологічна служба.

Кожен бажаючий може отримати безкоштовну кваліфіковану юридичну допомогу чи консультацію психолога на базі «Юридичної клініки» та «Психологічної служби» академії. А також студенти завжди мають можливість  отримати допомогу та консультацію з будь-яких академічних та особистих питань.

В Академії рекреаційних технологій і права ви знайдете коректне співвідношення вартості навчання до рівня освіти.

У закладі освіти створені усі умови для змістовного студентського дозвілля: проводяться екскурсії, різноманітні тематичні заходи, конкурси, змагання, дебати, батли, благодійні акції тощо.

Одним із пріоритетних напрямків роботи академії є волонтерська діяльність та благодійництво, що сприяє професійному  становленню, формує певні життєві позиції, сприяє саморозвитку та самореалізації студентів, дає можливість засвоїти соціальний досвід та виступає одним з напрямів позанавчальної роботи.

Студенти-волонтери надають допомогу під час проведення спортивних змагань та масових заходів. У нас студентська молодь має можливість проявити і розвинути свої здібності. Керівництво академії завжди підтримує талановитих студентів та стимулює їх до розвитку свого потенціалу.

Одним з пріоритетних напрямків діяльності академії є популяризація здорового способу життя не лише серед студентів та професорсько-викладацького складу, а й серед громадськості міста.

Гордістю Академії є її спортивні досягнення.

З часу заснування в академії навчалися 8 заслужених майстрів спорту України: Мажула Марина, Ємельянов Сергій, Паратова Юлія, Колодій Олександр, Вишинський Дмитро, Повх Марія, Рибачок Андрій, Вандюк Юрій.

Станом на сьогодні в академії навчається:

  • 5 Заслужених майстрів спорту України;
  • 16 майстрів спорту України міжнародного класу;
  • 20 майстрів спорту;
  • велика плеяда спортсменів інших розрядів з різних видів спорту.

За підсумками основних студентських змагань Універсіад України 2018, 2021, 2023, 2024 років Академія здобувала 1-і місця серед закладів вищої освіти своєї категорії.

Цьогорічному випускнику академії, магістранту Дмитру Вишинському, заслуженому майстру спорту України, чемпіону Європи з легкої атлетики серед глухих, була призначена стипендія Президентом Володимиром Зеленським.

Учасниками Олімпійських ігор2024 (в м. Париж) були випускники академії: Марія Сахарук, Іван Банзерук.

Учасниками Паралімпійських ігор2024 (в м. Париж) були студенти та випускники академії: Станіслав Самолюк, Марина Мажула, Ярослав Окапінський.

Учасниками Олімпійських ігор (в м. Токіо) були студенти академії: Марія Повх, Юрій Вандюк, Іван  Банзерук, Марія Сахарук та випускники: Іван Лосев, Наталя Пироженко-Чорномаз.

У 2021 році на Паралімпійських іграх (в м. Токіо) Україну представляли четверо студентів академії:

– Сергій Ємельянов, виборов золото, (параканое);

– Марина Мажула, срібло, (параканое);

– Ярослав Окапінський, 6 місце, (легка атлетика);

– Станіслав Самолюк, 9 місце, (веслування академічне).

У 2022 році взяли участь у Дефлімпійських іграх студенти академії:

  • Дмитро Вишинський (легка атлетика) – став чемпіоном та срібним призером;
  • Олександр Колодій (кульова стрільба) – посів 4 місце.

 

Справжнім випробуванням для кожного з нас стало повномасштабне вторгнення російської федерації на нашу суверенну державу.

Адміністративно-викладацький склад та студенти з перших днів війни допомагають нашим Збройним силам України та постраждалим з окупованих територій.

Працівники академії неодноразово одноосібно та гуртом надавали та продовжують надавати волонтерську допомогу. В знак подяки бійці ЗСУ передали нашому колективу Прапор України зі своїми підписами, який ми бережемо, як святиню.

Боронячи нашу державу від ворожої навали, відстоюючи її право на існування, знаходячись в самісінькому епіцентрі бойових дій, багатьом студентам та випускникам академії щодня доводиться дивитись у вічі смерті.

Академія рекреаційних технологій і права пишається своїми Героями та вірить у якнайшвидшу Перемогу! Колектив сподівається найближчим часом побачити в стінах академії МУЖНІХ і НЕСКОРЕНИХ, щоб особисто подякувати кожному і кожній!

 

Низький уклін бойовим медикам – випускникам спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія»:

  • Тарасу Самчуку, бойовому медику, нагородженому орденом «За мужність» ІІ ступеня. Тарас з 2014 року перебував на найгарячіших напрямках та рятував життя нашим бійцям;
  • Галині Федишин, бойовому медику, яка не один рік перебувала в зоні бойових дій, потрапила в полон. Президент України Володимир Зеленський особисто вручив нашій землячці високу нагороду “За врятоване життя”. Від Міністра оборони молода дівчина отримала годинник і нагрудний знак “Маріуполь відстояли – перемогли”. Нагороджена також відзнакою Івано-Франківської обласної ради «За бойову звитягу».

 

Проте, на жаль, залишаться завжди у наших серцях спомини про студентів-випускників, які віддали своє життя за незалежність та суверенітет України:

  • Олександр Коберник, студент спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія»;
  • Артем Вакульський, наш випускник, військовий медик (нещодавно збирали підписи про присвоєння Артему Героя України посмертно);
  • Максим Мартинов наш випускник спеціальності «Фізична культура і спорт» освітнього ступеня «магістр», розвідник (14 бригада).

 

Віримо, що якнайшвидше настане той час, коли всі разом будемо жити і творити в ім’я нашої Вільної, Незалежної, ніким і ніколи Нескореної України!

Разом – до ПЕРЕМОГИ!!!

 

Ми чекаємо на вас, двері нашої академії завжди відчинені!

Наша креативна, дружня студентська спільнота з радістю прийме нове поповнення, яке згодом буде творити історію нашого закладу та стане його гордістю!

Приходьте, пишіть, телефонуйте!

Адреса: 43023, Волинська обл., м. Луцьк, вул. Карбишева, 2
Телефони: (0332)28-04-28, (0332)28-01-97
Мобільні: 099-447-07-28, 067-925-82-35
Email: academrtp@gmail.com

Оплата
Оплата
Повна назва: ПРИВАТНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «АКАДЕМІЯ РЕКРЕАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ І ПРАВА»
Скорочена назва: ПВНЗ АРТіП
Юридична адреса: 43023, Волинська обл.,м.Луцьк ,вул.Карбишева ,2
Фактична адреса: 43023, Волинська обл.,м.Луцьк ,вул.Карбишева ,2
РЕКВІЗИТИ:
ЄДРПОУ: 39246025
Р/Р –UA213034400000026001055501524 , ПАТ КБ ПриватБанк
МФО - 303440
Зворотній зв'язок
Зворотній зв'язок
Back To Top