skip to Main Content
В Академія рекреаційних технологій і права відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Vivat Academia. Дні науки Академії рекреаційних технологій і права – 2024».

В Академія рекреаційних технологій і права відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Vivat Academia. Дні науки Академії рекреаційних технологій і права – 2024».

В Академія рекреаційних технологій і права відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Vivat Academia. Дні науки Академії рекреаційних технологій і права – 2024».
До організаційного комітету конференції, поряд з керівництвом та науково-педагогічними працівниками Академії, увійшли відомі українські і зарубіжні вчені та освітяни: Інна Отамась, проректорка з наукової роботи та цифровізації ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, Олена Предко, докторка філософських наук, професорка, професорка кафедри релігієзнавства філософського факультету, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Петро Олешко, директор Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат історичних наук, професор, Юзефяк Роман Мацєй, доктор гуманітарних наук в галузі історії, ректор, Лужицька вища школа ім. Я. Б. Сольфи в Жарах (Республіка Польща), Войцєх Гізіцький, д-р габ., професор, заступник декана факультету суспільних наук, Люблінський католицький університет Івана Павла ІІ (Республіка Польща), Олександр Вашкевич, доктор, професор, Європейський гуманітарний університет, Вільнюс (Литовська Республіка).
До учасників конференції з вітальним словом звернулися: ректорка Академії рекреаційних технологій і права, кандидатка політичних наук, доцентка, депутатка обласної ради Людмила Стасюк, ректор Лужицької вища школа ім. Я. Б. Сольфи в Жарах (Республіка Польща), доктор гуманітарних наук в галузі історії Роман Мацєй Юзефяк, проректор з міжнародної співпраці та розвитку Академії рекреаційних технологій і права, доктор юридичних наук, професор Іван Панкевич.
У науково-практичній конференції взяли участь понад 100 науко-педагогічних працівників, аспірантів і студентів українських і зарубіжних закладів вищої освіти: Академії рекреаційних технологій і права, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України, Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара, Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького, Національної академії Державної прикордонної служби України, Рівненського державного гуманітарного університету, Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти, Луцького національного технічного університету, Луцького фахового коледжу рекреаційних технологій і права, Лужицької вищої школа ім. Я. Б. Сольфи в Жарах (Республіки Польща), Люблінського католицького університету Івана Павла ІІ (Республіка Польща), Європейського гуманітарного університету у Вільнюсі (Литовська Республіка), Українського Вільного Університету у Мюнхені (Федеративна Республіка Німеччина).
Модерувала пленарна засідання конференції вчений секретар Академії рекреаційних технологій і права, завідувачка кафедри фізичної терапії, кандидатка географічних наук, доцентка Інна Мезенцева. На пленарному засіданні були розглянуті питання етичного аспекту безпеки людини; релігійної віри як чинника безпеки; професійної реінтеграції ветеранів ЗСУ через заклади освіти України, США та ЄС; доступу до правосуддя в умовах воєнного стану; діяльності Українського наукового інституту в Берліні; управління персоналом в органах закордонних дипломатичних установ в умовах кризи; використання штучного інтелекту для управління іміджем.
Учасники конференції активно обговорювали широке коло актуальних питань в галузі здоров’я людини, фітнесу і рекреації; фізичної культура і спорту; освітніх, педагогічних наук; соціальних комунікацій, документознавства та інформаційної діяльності; права;: соціально-психологічної реабілітації, фізичної терапії, ерготерапії на секційних засіданнях конференції.
Конференція відбулася у офлайн і онлайн форматах. Робочими мовами конференції були: українська і польська.

 

 

Адреса: 43023, Волинська обл., м. Луцьк, вул. Карбишева, 2
Телефони: (0332)28-04-28, (0332)28-01-97
Мобільні: 099-447-07-28, 067-925-82-35
Email: academrtp@gmail.com

Оплата
Оплата
Повна назва: ПРИВАТНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «АКАДЕМІЯ РЕКРЕАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ І ПРАВА»
Скорочена назва: ПВНЗ АРТіП
Юридична адреса: 43023, Волинська обл.,м.Луцьк ,вул.Карбишева ,2
Фактична адреса: 43023, Волинська обл.,м.Луцьк ,вул.Карбишева ,2
РЕКВІЗИТИ:
ЄДРПОУ: 39246025
Р/Р –UA213034400000026001055501524 , ПАТ КБ ПриватБанк
МФО - 303440
Зворотній зв'язок
Зворотній зв'язок
Back To Top