skip to Main Content
Дипломи академії – “путівки в життя”

Дипломи академії – “путівки в життя”

В Академія рекреаційних технологій і права відбулась урочиста церемонія з нагоди вручення дипломів випускникам. Біля двохсот бакалаврів-випускників отримали “путівки в життя”   і матимуть змогу гідно конкурувати на ринку праці. Молоді фахівці, здатні гідно розбудовувати та розвивати Волинський край, втілюючи здобуті знання в Академії у практичній діяльності.
На святі були присутні:
Григорій Пустовіт – заступник голови обласної ради;
Роман Карпюк – доктор педагогічних наук, професор, голова Волинської обласної організації політичної партії «Сила і честь»;
Віктор Галан-Влащук– начальник Волинського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», депутат обласної ради;
Сергій Сівак – заступник голови Луцької районної ради;
Валентина Остапчук – директор Волинського обласного еколого-натуралістичного центру;
Людмила Стасюк – ректор Академії рекреаційних технологій і права, кандидат політичних наук, доцент;
Валерій Ліщина – директор Луцького фахового коледжу рекреаційних технологій і права, кандидат технічних наук, доцент;
Юрій Мишко – радник ректора Академії рекреаційних технологій і права, полковник запасу.
Розпочала урочистості вітальним словом ректор Академії – Людмила Стасюк, кандидат політичних наук, доцент, депутат обласної ради. Вона побажала випускникам здоров’я, наснаги, нових творчих звершень, мудрих рішень і дій, високих професійних досягнень, впевненості у своїх силах та кар’єрного зростання.
До привітань приєдналися почесні гості, які у своїх виступах акцентували увагу на тому, що знання, отримані в Академії, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків та допоможуть усім досягти омріяних вершин у майбутній діяльності.
Під час заходу найактивніших студентів, чиїми досягненнями пишається Академія, було відзначено грамотами та подяками.
Викладачі-наставники впевнені, що випускники здобули якісну освіту, яка відповідає міжнародним стандартам і відкриває додаткові можливості для особистісного та професійного зростання.
Від імені випускників звернулися до присутніх Валентина Василюк – випускниця спеціальності «Туризм», яка подякувала професорсько-викладацькому складу за якісну освіту, а батькам – за постійну підтримку та допомогу.
В цей святковий день завдячуючи Волинському обласному еколого-натуралістичному центру була висаджена алея «Випускників». Чудові дерева павлонії будуть нагадувати всім про незабутні роки навчання в Академії.
Святковий концерт, який підготував гурт академії «Студентське натхнення», теплі привітання, радість та хвилювання випускників, позитивні емоції присутніх, сяючі посмішки – все це створювало атмосферу піднесення, незабутніх миттєвостей життя.

Адреса: 43023, Волинська обл., м. Луцьк, вул. Карбишева, 2
Телефони: (0332)28-04-28, (0332)28-01-97
Мобільні: 099-447-07-28, 067-925-82-35
Email: academrtp@gmail.com

Оплата
Оплата
Повна назва: ПРИВАТНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «АКАДЕМІЯ РЕКРЕАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ І ПРАВА»
Скорочена назва: ПВНЗ АРТіП
Юридична адреса: 43023, Волинська обл.,м.Луцьк ,вул.Карбишева ,2
Фактична адреса: 43023, Волинська обл.,м.Луцьк ,вул.Карбишева ,2
РЕКВІЗИТИ:
ЄДРПОУ: 39246025
Р/Р –UA213034400000026001055501524 , ПАТ КБ ПриватБанк
МФО - 303440
Зворотній зв'язок
Зворотній зв'язок
Back To Top