
У ТІСНОМУ ЗВ’ЯЗКУ З ПРАКТИКОЮ
Поява професіоналів-практиків на заняттях стало традицією для кафедри права та економіко-фінансової безпеки ВНЗ «Академія рекреаційних технологій і права». Адже, серед завдань кафедри є розвиток допитливості, збагачення досвіду й інструментарію, що потрібно студенту для вирішення практичних завдань майбутньої діяльності. З метою формування здатності здобувачів розв’язувати складні спеціалізовані завдання та практичні проблеми в ході професійної діяльності у галузі фінансів, банківської справи та страхування або у процесі навчання, викладачі кафедри організовують цікаві зустрічі, заохочують до навчання, створюють атмосферу сприятливого психологічного клімату на заняттях.
В рамках професійної підготовки студентів 15 жовтня 2024 року для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» доцентом кафедри Вітовщик Тетяною Сергіївною спільно з представниками підприємницького сектору Волинської області проведено бінарне лекційне заняття на тему: «Загрози фінансово-економічної безпеки вітчизняних підприємств в умовах воєнного стану». Серед запрошених практиків були представники всіх значимих секторів економіки (від фермерського господарства до будівельного холдингу). Найбільш дискусійними стали виступи приватних підприємців Жук Роман, Жук Олександр, Вегера Павло, Гризун Михайло, що описали складнощі роботи найбільш вразливого з безпекової точки зору сектору національної економіки – малого підприємництва.
Формат цікавого діалогу дав змогу молоді ставити питання щодо практичних аспектів підприємницької діяльності діяльності, її безпекової складової.
Представники підприємницького сектору розкрили особливості забезпечення належного рівня фінансових рішень в умовах воєнного стану та проілюстрували сучасні інформаційні та цифрові рішення щодо забезпечення безпеки бізнесу, формуючи у студентів спеціальності як загальні, так і спеціальні компетентності. Представники бізнесу мали можливість надати рецензії на освітньо-професійну програму.
Студенти слухали, запитували, дискутували та вчилися поєднувати теорію з безцінним практичним досвідом.