skip to Main Content

Освітня програма «Освітні, педагогічні технології» за спеціальністю «Освітні, педагогічні науки» галузі знань «Освіта/Педагогіка» другого рівня вищої освіти.

Обов’язкові компоненти

  1. Макроекономіка
  2. Мікроекономіка
  3. Державне регулювання економіки
  4. Господарське законодавство
  5. Економіка підприємства
  6. Основи менеджменту та маркетингу
  7. Фінанси, гроші та кредит
  8. Бухгалтерський облік та аудит
  9. Фінансово-економічний аналіз
  10. Бізнес планування та фандрайзинг
  11. Міжнародні економічні відносини
  12. Банківська система та банківські операції
  13. Бюджетна система
  14. Страхування
  15. Податкова система
  16. Фінанси підприємства
  17. Інвестування
  18. Фондовий ринок та цінні папери
  19. Економіко-математичні методи і моделі
  20. Фінансово-економічна безпека суб’єктів господарювання
  21. Безпека зовнішньоекономічної діяльності
  22. Оперативно-розшукова діяльність та судова експертиза економічних злочинів
  23. Cанація підприємства

Випускники за спеціальністю «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок » можуть працювати:

у фінансовому секторі на посадах керівників та спеціалістів різних відділів банківських установ, страхових компаній, інвестиційних фондів, мікрофінансових організацій, представництва міжнародних фінансових організацій;

у корпоративному секторі на посадах фінансових директорів, головних бухгалтерів, керівників та спеціалістів фінансових і економічних підрозділів, фінансових аналітиків, аудиторів та бухгалтерів, економістів;

у державному секторі на посадах керівників та спеціалістів різних відділів у Національному банку України, Державній податковій службі, Державній аудиторській службі, Державній казначейській службі, Державній митній службі, Пенсійному фонді та інших позабюджетних фондах, а також районних та обласних державних адміністрацій, органах місцевого самоврядування).

Посади рівня «фахівці» встановлено Національним класифікатором України: Класифікатор професій:

1461 менеджер (управителі) у сфері грошового посередництва;

1462 менеджер (управителі) у сфері фінансового лізингу;

1463 менеджер (управителі) у сфері надання кредитів;

1463 менеджер (управителі) у сфері страхування життя та заощаджень;

1464 менеджери (управителі) у сфері пенсійного страхування;

2414.2 професіонал з фінансовоекономічної безпеки. Аналітик з питань фінансовоекономічної безпеки;

2441.2 економіст з фінансової роботи;

  1. інспектор митної служби. Інспектор митний;
  2. інспектор податкової служби.

Форма навчання денна/заочна.

Тривалість навчання 3 роки 10 місяців.

Ліцензійний обсяг 60 місць.

Зарахування на І курс бакалаврату відбувається за наявності сертифікатів НМТ 2022-2023 років з трьох конкурсних предметів або НМТ 2024-2025 років з чотирьох конкурсних предметів: з української мови (перший предмет), математики (другий предмет) та історії України (третій предмет) та 4) української літератури або іноземної мови (англійської, німецької, французької чи іспанської) або фізики або хімії або біології або географії (четвертий предмет на вибір вступника).

Обов’язковою вимогою є також подача через електронний кабінет мотиваційного листа.

При вступі для здобуття ступеня вищої освіти «бакалавр» на базі освітньо-кваліфікаційного рівня «молодшого спеціаліста» або освітньо-професійного ступеня «фахового молодшого бакалавра» обов’язковою є наявність сертифікатів НМТ 2022-2025 років та мотиваційного листа.

 При вступі для здобуття ступеня вищої освіти «бакалавр» на базі освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» та «магістр» обов’язковим є складання фахового вступного іспиту та за наявності мотиваційного листа.

Таблиця щодо опрацювання зауважень стейкхолдерів щодо удосконалення освітньо-професійної програми “Фінансово-економічна безпека” першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 072 “Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок»

Хто надав пропозицію чи зауваження Зміст пропозиції чи зауваження Інформація про врахування
Олександ Жук – приватний підприємець Розглянути доцільність висвітлення в ОК «Страхування»  там, що присвячені соціальному страхуванню; Відповідно до наданої рекомендації оновлено силабус дисципліни «Страхування» (включено до програми дисципліни теми, що акцентують увагу на соціальному страхуванні)
Маслов В. – Директор управління РП у Волинській області ПАТ СК «УСГ» Зауважив, що з метою підвищення конкурентоспроможності випускників актуально було б доповнити компонент «Страхування» модулем «Соціальне страхування» у обсязі 2 ЄКТС
В.Єлов – регіональний координатор взаємодіїї з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Волинській області Приділити особливу увагу дисциплінам, що мають найбільше практичне значення (з акцентом на ОПП «Фінансово-економічна безпека» Запроваджено ОК “Санація підприємства” та Фінансово-економічна безпека суб’єктів”
А. Подзіров – суддя-спікер Луцького міськрайонного суду Волинської області Обгрунтував необхідність введення ОК “Оперативно-розшукова діяльність та судові експертизи економічних злочинів” Відповідно до наданої рекомендації запроваджено та розроблено ОК “Оперативно-розшукова діяльність та судові експертизи економічних злочинів”
В.Єлов – регіональний координатор взаємодіїї з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Волинській області зауважив необхідність висвітлення окремими темами ” Забезпечення гендерноїрівності” та “Запобігання бідності” в рамках реалізації 17 цілей Сталого розвитку Як реакція на пропозицію стейкхолдера оновлено тематику основних дисциплін (кожну з яких доповнено темами, що висвітлюють окремі цілі Сталого розвитку), окремими темами ” Забезпечення гендерної рівності” та “Запобігання бідності” доповнено ОК “Міжнародні економічні відносини”
Любов Гараніна – в.о. завідувача сектора інформаційної взаємодії  ГУДПС у Волинській області Надала рекомендації щодо оновлення тематики ОК “Податкова система” в умовах воєнного стану Відповідно до рекомендації висвітлено в ОК «Податкова система» окремими темами питання, пов’язані з особливостями оподаткування в умовах воєнного стану. Паралельно оновлено тематику ОК «Бюджетна система»
О. Нікітіна – начальник управління організації роботи ГУДПС у Волинській області Обґрунтувала доцільність оновлення циклу вибіркових дисциплін, що враховувала б без пекову складову ОПП Доповнено цикл вибіркових дисциплін правовими ОК, зокрема “Антикорупційний аудит”, “Патентна і ліцензійна справа”, “Принципи та процедури судочинства”
Недопад Г.В. – Голова Волинської обласної ради Звернув увагу на необхідність приділення особливої уваги питанню забезпечення національної безпеки у фінансовій сфері. Частково дані питання екстрапольовані ОК. При оновленні тематичного наповнення  ОК «Міжнародні економічні відносини», «Державне регулювання економіки»,  «Безпека зовнішньоекономічної діяльності»
Осмолович М. – керуючий територіально відокремленим без балансовим відділенням №1001/0145 філії Рівненського обласного управління АТ «Ощаддбанк» Звернула увагу на необхідність більше уваги звернути на національну безпеку в фінансовій сфері
Соколова А.М. – доцент кафедри фінансів та банківської справи Полтавського університету економіки і торгівлі Обґрунтувала доцільність доповнення циклу обов’язкових дисциплін ОК «Бізнес планування та фандрайзинг» Як реакція на пропозицію викладачами пройдено міжнародне стажування з фандрайзингу та введено ОК «Бізнес планування та фандрайзинг»
Кавалерова Н.В. – Завідувач юридичного сектору Територіального управління БЕБ у Волинська області Висловила думку, що враховуючи реформування державної політики забезпечення економічної безпеки, доцільним є доповнити освітні компоненти темами, що висвітлюють питання забезпечення фінансово-економічної безпеки.

 

Частково дані питання екстрапольовані в обов’язкові ОК.
Ігонін Р – провідний юрисконсульт відділу забезпечення діяльності у сфері запобігання корупції АТ «НАЕК «Енергоатом» На думку рецензента якість ОПП можна підвищити шляхом приділення уваги теоретичним основам роботи державних органів, що реалізують діяльність у сфері фінансово-економічної безпеки у вигляді вибіркових дисциплін або окремих тем обов’язкових дисциплін. Частково пропозиції вже враховано про викладанні ОК. Зокрема, в курсі «Державне регулювання економіки», «Господарське законодавство», «Безпека зовнішньоекономічної діяльності».
Берізко В.М. – головний спеціаліст відділу правового забезпечення нормотворчої діяльності департаменту правового забезпечення цифрової трансформації Міністерства цифрової трансформації Запропнонував доповнити навчальну програму вибірковими дисциплінами, що охоплюють всі складові фінансово-економічної безпеки («Податкова безпека», «Інтелектальна безпека», «Валютна безпека», «Безпека фондового ринку»). Відповідно до наданої рекомендації заплановано розробити та доповнити навчальну програму вибірковими дисциплінами «Інтелектальна безпека», «Валютна безпека»

Адреса: 43023, Волинська обл., м. Луцьк, вул. Карбишева, 2
Телефони: (0332)28-04-28, (0332)28-01-97
Мобільні: 099-447-07-28, 067-925-82-35
Email: academrtp@gmail.com

Оплата
Оплата
Повна назва: ПРИВАТНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «АКАДЕМІЯ РЕКРЕАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ І ПРАВА»
Скорочена назва: ПВНЗ АРТіП
Юридична адреса: 43023, Волинська обл.,м.Луцьк ,вул.Карбишева ,2
Фактична адреса: 43023, Волинська обл.,м.Луцьк ,вул.Карбишева ,2
РЕКВІЗИТИ:
ЄДРПОУ: 39246025
Р/Р –UA213034400000026001055501524 , ПАТ КБ ПриватБанк
МФО - 303440
Зворотній зв'язок
Зворотній зв'язок
Back To Top